facebook
Sortuj wg
Oprogramowanie Pinnacle Studio 17 PL
219,00 zł
Dostępność
Brak - zapytaj kiedy będzie
Oprogramowanie Pinnacle Studio 17 PL

Oprogramowanie do edycji video, umożliwiające tworzenie filmów w technologii HD. Pozwala na edycję oraz organizację klipów we wbudowanej bibliotece multimediów. Zawiera samouczek do tworzenia filmów DVD. Ułatwia projektowanie oraz montaż filmów a także tworzenie własnej ścieżki dźwiękowej i umieszczanie całości w internecie. Studio 17 posiada nową funkcję przechwytywania ekranu oraz zapewnia nawet 10 razy szybsze renderowanie obrazu w formacie AVC.

Oprogramowanie Pinnacle Studio 17 Ultimate PL
419,00 zł
Dostępność
Brak - zapytaj kiedy będzie
Oprogramowanie Pinnacle Studio 17 Ultimate PL

Corel Pinnacle Studio 17 Ultimate to najbardziej zaawansowana wersja pakietu Studio. Jest to nowoczesny program pozwalający na kompleksową obróbkę materiału wideo. Wyróżnia się szybkością pracy i łatwością obsługi, co pozwala na tworzenie różnego rodzaju materiałów o wysokiej jakości. Program został wyposażony w zestaw zaawansowanych narzędzi do przetwarzania plików wideo - pozwala na tworzenie filmów w technologii HD, własnych ścieżek dźwiękowych, dodawanie efektów, jak również stereoskopowego 3D w warunkach domowych.

Pinnacle Studio 17 Plus PL
319,00 zł
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
1-2 dni
Pinnacle Studio 17 Plus PL

Oprogramowanie do edycji video, rozszerzone o przechwytywanie ekranu na żywo a także 10x szybsze renderowanie video. Umożliwia tworzenie filmów w technologii HD. Pozwala na edycję oraz organizację klipów we wbudowanej bibliotece multimediów. Ułatwia projektowanie oraz montaż filmów a także tworzenie własnej ścieżki dźwiękowej i umieszczanie całości w internecie. Szybko importuje filmy i zdjęcia z urządzeń cyfrowych oraz jest zoptymalizowany pod kątem wykorzystania najnowszych procesorów graficznych z technologią CUDA.

Sklep internetowy Shoper.pl