facebook
Literatura
39.9
PLN
Książka Kolor bez tajemnic - kolor, kompozycja i ekspozycja w tworzeniu żywych zdjęć

Książka Kolor bez tajemnic - kolor, kompozycja i ekspozycja w tworzeniu żywych zdjęć

39,90 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
1-2 dni
Cechy produktu:
Gwarancja:
niedotyczny
Zestaw zawiera:
książka
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

17832

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Bryan Peterson w charakterystycznym dla siebie stylu przenosi nas do świata kolorów i fotografii. W swojej najnowszej książce pokazuje metody perfekcyjnego wykorzystania koloru, wyjaśniając przy tym, jak fotografować w każdym świetle, w jaki sposób zestawy kolorów mogą tworzyć zachwycające obrazy o niezwykłej sile oddziaływania, a także jak wykorzystać ekspozycję oraz światło błyskowe.

Autor Koloru bez tajemnic omawia podstawy patrzenia na barwy i tego, jak widzi je aparat fotograficzny; przedstawia także porady na temat prawidłowej ekspozycji bieli i czerni oraz pozostałych odcieni.
Dzięki tej książce zobaczysz, jak kolor wpływa na kompozycję i jak go wykorzystać do uzyskiwania lepszych zdjęć. Możesz również zgłębić działanie głównego narzędzia, używanego do wzmacniania kolorów w cyfrowych zdjęciach – Selective Color w Photoshopie, oraz kilku innych, takich jak kolorowe filtry w Photoshopie, Color Balance, AutoColor i Replace Color. 
Książka w praktyczny i prosty sposób uczy doskonałego warsztatu, dzięki któremu podniesiesz swoje fotograficzne umiejętności.

Bryan Peterson jest zawodowym fotografem, znanym na całym świecie instruktorem w tej dziedzinie i autorem takich bestsellerów, jak: Ekspozycja bez tajemnic, Fotografia bez tajemnic, Kompozycja bez tajemnic czy Kreatywna fotografia bez tajemnic. Założył internetową szkołę fotograficzną – Szkołę Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona (polish.ppsop.com). Mieszka w Chicago.

Gwarancja niedotyczny
Zestaw zawiera książka

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl