{

Producenci

Aparat Sony ZV-1F + Grip Bluetooth za 1zł

Kod produktu: 24545
Producent: Sony
0/5 (0 opinii) dodaj opinię
Cena: 2 999,00 zł 2999.00
Dostępność: Przedsprzedaż
Wysyłka w: Dostępne wkrótce
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Sony ZV-1F to w zamyśle Twój pierwszy aparat do vlogowania. Dzięki niemu Twoje wideoblogi do mediów społecznościowych, na YouTube itp. będą zwracać uwagę doskonałym obrazem i dźwiękiem. Aparat Sony ZV-1F obejmie całą scenę — na przykład grupowy autoportret z rozległym tłem. Umożliwia to obiektyw superszerokokątny o ogniskowej 20 mm, którego pole widzenia jest szersze od ludzkiego.

Cała scena w kadrze

Aparat ZV-1F obejmie naprawdę wszystko — nawet zbiorowy autoportret z szeroko pokazanym tłem. Obiektyw superszerokokątny 20 mm1 ma szersze pole widzenia niż oko ludzkie, dzięki czemu pozwala uzyskać obrazy o zdumiewającej głębi i perspektywie nawet w mocno ograniczonej przestrzeni, zarówno w budynkach, jak i plenerach.

 

Zawsze piękny wygląd odcieni skóry

Wyglądaj znakomicie na każdym ujęciu. Aparat ZV-1F bez żadnych specjalnych ustawień wiernie uchwyci kolory skóry i nada jej naturalny, zdrowy wygląd. Korektę wyglądu karnacji umożliwiają też ustawienia efektu gładkiej skóry: wyłączony, niski, średni i wysoki.

Właściwa ostrość, jasna twarz

Dzięki funkcji Eye AF aparat automatycznie rozpoznaje twarze i oczy ludzi, zatem Twoje filmowe autoportrety na pewno będą ostre. Chcesz przenieść ostrość na inny obiekt? Po prostu dotknij ekranu. Nie musisz się też troszczyć o oświetlenie — tryb AE z priorytetem twarzy automatycznie rozjaśni twarz.

 

 Efekt bokeh po naciśnięciu przycisku

Kiedy chcesz pięknie rozmyć tło, tak jak robią to zawodowi fotografowie i filmowcy, po prostu naciśnij przycisk przełącznika bokeh. Aparat jest wyposażony w duży przetwornik obrazu typu 1,0″, pozwalający uzyskać prawdziwy, optyczny bokeh. Wybierz ustawienie [Rozmywanie], aby skontrastować główny motyw z miękkim tłem, lub [Przejrzysty], by ostry był cały obraz.

 

Imponujące kolory dopasowane do Twojego stylu

Obraz utrwalany aparatem ZV-1F od początku ma piękną kolorystykę, nie potrzebujesz więc ekipy specjalistów i nie musisz zajmować się edycją. Po prosto wybierz jedno z 10 fabrycznie zaprogramowanych ustawień, aby uzyskać profesjonalny materiał filmowy dostosowany do sceny i Twojego stylu.

 

Stabilny obraz filmowy - nawet gdy idziesz

Pokazując widzom otaczający Cię świat, możesz stworzyć atrakcyjny materiał — o ile nie będzie w nim irytujących skoków obrazu. Aparat ZV-1F nagrywa stabilny, wyraźny obraz, nawet gdy idziesz. Stabilizacja obrazu Active Mode przeciwdziała zamazywaniu się obrazu filmowanego z ręki i pomaga uzyskać stabilniejsze ujęcia.

 

Sony ZV-1F - idealne rozwiązanie dla autorów filmowych recenzji produktów

Jedno naciśnięcie przycisku sprawi, że w roli głównej wystąpią pokazywane przedmioty - wystarczy włączyć ustawienie „Prezentacja produktu” i utrzymywać produkt na środku kadru. Aparat będzie ustawiał na niego ostrość automatycznie, bez dodatkowych gestów. Pozwoli to w odpowiednim momencie skierować uwagę widzów na to, co ważne.

Zaprojektowany do nagrywania wyraźnego głosu

Aparat ZV-1F został zaprojektowany tak, by nagrywał wyraźny głos w każdym miejscu - w budynkach i na dworze. Wbudowany mikrofon kierunkowy z trzema kapsułami zbiera dźwięk o wysokiej jakości z przodu aparatu. W rezultacie możesz poświęcić swoją energię na tworzenie, a nie na zajmowanie się nagrywanym dźwiękiem.

 

Czysty dźwięk nawet w wietrzne dni

Aparat ZV-1F wyraźnie nagra Twój głos nawet wtedy, gdy filmujesz na powietrzu w wietrzny dzień. Jest to możliwe dzięki dostarczanej w zestawie osłonie przeciwwiatrowej, radykalnie osłabiającej odgłosy wiatru.

Łatwe filmowanie w układzie pionowym

Nagrywaj ujęcia pionowe do mediów społecznościowych tak samo jak smartfonem. Aparat ZV-1F umożliwia również zmianę orientacji poziomych filmów bez dodatkowej edycji. Nagrania w układzie pionowym są automatycznie odpowiednio oznaczane, więc możesz od razu przesłać je do smartfona, a następnie opublikować.

Podłącz smartfon i korzystaj z dodatkowych możliwości

Dzięki aplikacji Imaging Edge Mobile Plus™ możesz przesłać komplet fotografii i ujęć filmowych do smartfona, przez sieć Wi-Fi. Oprócz tego aplikacja zmienia smartfon w pilot do zdalnego sterowania zdjęciami.

Wybieraj najlepsze sceny

Przesyłaj tylko potrzebne sceny, oszczędzając czas i pamięć w smartfonie. Dodając znacznik ujęcia w czasie nagrywania lub sprawdzania filmu, możesz wskazać 15-, 30- lub 60-sekundowy fragment, który prześlesz prosto do smartfona. Znaczniki ujęcia ułatwiają ponadto i przyspieszają odnajdywanie w przyszłości potrzebnych scen.

Prosta, intuicyjna obsługa

Aparatu ZV-1F będą mogły od razu używać nawet osoby, które nigdy nie miały do czynienia z fotografią i filmem. Nie trzeba też wczytywać się w skomplikowane opisy ustawień — ikony funkcji pojawiają się na ekranie, umożliwiając łatwą, dotykową obsługę.

Nigdy nie zapomnisz włączyć nagrywania

Teraz nie grozi Ci już przypadkowa utrata akcji. Po naciśnięciu przycisku nagrywania zapala się czerwona lampka nagrywania, a na ekranie pojawia się czerwona ramka. Dzięki temu od razu wiesz, że nagrywasz to, co ważne.

Łatwy w noszeniu - aparat Sony ZV-1F

Ten mały, lekki aparat został zaprojektowany tak, by można było nosić go ze sobą tak samo jak smartfon. Z łatwością utrwalisz nim sceny z codziennego życia, pozostając w ciągłym ruchu.

Dane techniczne

Cechy produktu Sony ZV-1F to w zamyśle Twój pierwszy aparat do vlogowania. Dzięki niemu Twoje wideoblogi do mediów społecznościowych, na YouTube itp. będą zwracać uwagę doskonałym obrazem i dźwiękiem.
Gwarancja 24 miesiące
Pokaż w ceneo Tak

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl