Producenci

Aparat cyfrowy Sony RX100 VII (DSCRX100M7)

Kod produktu: 19552
Producent: Sony
4,75/5 (0 opinii) dodaj opinię
Cena: 5 199,00 zł 5199.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Szeroki zakres zoomu i doskonała wydajność prędkości

W kompaktowej obudowie RX100 VII jest pełen wszystkiego, co potrzebne, aby uzyskać wspaniałe obrazy. Obiektyw zmiennoogniskowy 24–200 mm jest uzupełniony o 0,02 sekundy. Superszybkie AF, nowe śledzenie w czasie rzeczywistym i AF w czasie rzeczywistym, a także ulepszona stabilizacja obrazu i gniazdo zewnętrznego mikrofonu do nagrywania filmów w wysokiej jakości.

Szerokie możliwości zoomu w kompaktowej obudowie

Obiektyw o dużym powiększeniu 24–200 mm zapewnia doskonałą jakość obrazu. Zaprojektowany tak, aby uzyskać maksymalną rozdzielczość i przejrzystość w całym zakresie ogniskowych, zapewnia niezwykłe możliwości teleobiektywu w kieszonkowym opakowaniu, znacznie rozszerzając możliwości kreatywnej ekspresji.

Kieszeń pełna soczewek

Obiektyw ZEISS® Vario-Sonnar T * 24-200mm 1 F2.8-4.5 obejmuje szeroki zakres zakresów zoomu odpowiadający dwóm standardowym obiektywom zmiennoogniskowym (24–70 mm i 70–200 mm), a wszystko to w bardzo kompaktowej konfiguracji.

Optyka o wysokiej rozdzielczości

Elementy obiektywu aparatu obejmują cztery soczewki AA (zaawansowane asferyczne) i dwa elementy szklane ED (bardzo niska dyspersja). Działają one razem, aby osiągnąć doskonałą rozdzielczość na obrzeżach obrazu i w całym zakresie teleobiektywów.

Nowy czujnik obrazu zaprojektowany z myślą o szybkości

Nowo opracowany przetwornik obrazu CMOS typu 1.0 i najnowszy silnik przetwarzania obrazu BIONZ X ™ otwierają nowe wymiary prędkości i jakości obrazu.

Szybkie, 20 klatek na sekundę z bardzo dokładnym śledzeniem AF / AE

Szybki nowy czujnik obrazu umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z prędkością do 20 klatek na sekundę, a aparat śledzi obiekty z obliczeniami AF / AE z prędkością do 60 razy na sekundę, nawet jeśli poruszają się one nieregularnie lub z dużą prędkością.

Fotografowanie bez zaciemnienia, abyś był na dobrej drodze

Bez zaciemnień Fotografowanie umożliwia śledzenie ruchu obiektu bez zakłóceń na wyświetlaczu LCD aparatu lub ekranie wizjera, z aktualizacjami wyświetlacza wykonanymi przy 60 klatkach na sekundę, aby zminimalizować opóźnienie czasowe.

Nowa funkcja fotografowania pojedynczych serii

Nowo opracowana funkcja Single Burst Shooting 5 uchwyci nawet bardzo szybkie ruchy, takie jak precyzyjna chwila, w której rakieta tenisowa uderza w piłkę, wykonując siedem zdjęć w krótkich odstępach czasu z możliwością wyboru prędkości 90 klatek na sekundę, 60 klatek na sekundę lub 30 klatek na sekundę. Pozwala uchwycić decydujące momenty, które w przeciwnym razie byłyby bardzo trudne, i można go używać z samowyzwalaczem. Obsługiwane są formaty obrazów JPEG i RAW.

Szeroki zasięg AF i szybka prędkość AF

RX100 VII posiada wiodącą w kategorii łącznie 357 punktów AF z detekcją fazową w płaszczyźnie ogniskowej, obejmujących łącznie 68% kadru. Są one uzupełniane przez 425 punktów AF z detekcją kontrastu, a akwizycję AF uzyskuje się w zaledwie 0,02 sekundy, czyli 2 najszybsze na świecie.

Śledzenie w czasie rzeczywistym dla poruszających się obiektów

Śledzenie w czasie rzeczywistym wykorzystuje algorytmy rozpoznawania obiektów (AI), które wykorzystują kolor, wzór (jasność), odległość obiektu (głębokość) i informacje o twarzy / oku, aby śledzić obiekty, gdziekolwiek się poruszają. Utrzymywanie stałej, stałej ostrości na poruszającym się obiekcie pomaga uchwycić każdy ważny moment akcji, niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia czy filmy.

AF w czasie rzeczywistym dla zdjęć i filmów

Zaawansowane funkcje wykrywania i śledzenia oczu firmy Sony są tajnymi składnikami pięknych portretów. AF w czasie rzeczywistym wykrywa ludzkie oczy i utrzymuje ostrość, gdy obiekt porusza się, pozostawiając swobodę komponowania ujęcia. Można nawet ustawić ostrość na lewym lub prawym oku fotografowanego obiektu.

AF w czasie rzeczywistym dla zwierząt

Funkcja AF w czasie rzeczywistym dla oczu jest dostępna zarówno dla zwierząt, jak i dla ludzi. Świetne zdjęcia portretowe zwierząt są łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wysoka rozdzielczość i wyjątkowe fotografowanie w słabym świetle

Duży przetwornik obrazu typu 1.0 ma rozdzielczość 20,1 megapiksela, z technologią podświetlenia wstecznego i ulepszonym standardowym zakresem ISO 100-12800. Wysoki poziom postrzeganej rozdzielczości obrazu i niski poziom szumów przyczyniają się do doskonałej jakości obrazu z realistycznie wyglądającymi teksturami.

Doskonała reprodukcja kolorów i tekstur

Nowo opracowany czujnik obrazu i algorytmy przetwarzania obrazu w aparacie pozwalają uzyskać bardziej realistyczne tekstury i kolory. W szczególności odcienie ludzkiej skóry wyglądają naturalnie, podczas gdy żywe kolory kwiatów są dokładniej odtwarzane.

Optyczna stabilizacja obrazu dla bardziej stabilnych zdjęć

Rób wysokiej jakości zdjęcia z kompensacją drgań aparatu, nawet przy słabym oświetleniu i przy dużym zbliżeniu. Algorytm stabilizacji obrazu zapewnia poziom stabilizacji równoważny 4,0-stopowemu szybszemu czasowi otwarcia migawki 200 mm.

Elektroniczna migawka zapobiegająca zniekształceniom z cichym fotografowaniem

RX100 VII osiąga czas otwarcia migawki do 1/32000 s, podczas gdy szybki odczyt czujnika pomaga tłumić efekt ruchomej migawki, który może wystąpić podczas fotografowania szybko poruszających się obiektów. Możliwe jest także ciche strzelanie.

Efekt miękkiej skóry i inne efekty

Efekt miękkiej skóry redukuje zmarszczki na twarzy i otępienie skóry, zapewniając lepsze portrety. Kreatywne opcje efektów stylu i obrazu pozwalają na precyzyjne dostosowywanie zdjęć do wyjątkowych zdjęć.

Nagrywanie w wysokiej rozdzielczości 4K HDR (HLG) i stabilny AF

Aparat obsługuje wewnętrzne nagrywanie filmów 4K (QFHD: 3840 × 2160) z pełnym odczytem pikseli i bez binowania. Płynny, stabilny AF jest wynikiem ulepszonych algorytmów AF, a śledzenie w czasie rzeczywistym i AF w czasie rzeczywistym (ludzkie) są teraz dostępne również dla filmów. Dzięki funkcji HLG (Hybrid Log-Gamma) możesz cieszyć się obrazami HDR po prostu podłączając aparat do telewizora Sony zgodnego z HDR (HLG) za pomocą kabla USB.

Zaawansowane funkcje dla twórców i vlogerów

Podnieś swój vlogging dzięki RX100 VII. Nowe śledzenie dotykowe dla filmów zapewnia szybki i łatwy autofokus, na którym można polegać, podczas gdy AF w czasie rzeczywistym dla oczu (człowiek) zapewnia precyzyjne ustawienie ostrości. Nawet podczas chodzenia stabilizacja obrazu „Aktywny” tryb zapewnia płynne wideo 4K, a dzięki odchylanemu ekranowi selfie i zewnętrznemu wejściu mikrofonowemu zarówno kadrowanie, jak i dźwięk są bezstresowe.

Zewnętrzne wejście mikrofonowe zapewniające lepszą jakość dźwięku

Pomimo niewielkich rozmiarów, RX100 VII zawiera wejście mikrofonowe. Wysoko cenione przez vlogerów i profesjonalistów standardowe wejście 3,5 mm umożliwia profesjonalne przechwytywanie dźwięku dla wszystkich filmów i vlogów.

Ulepszona stabilizacja obrazu podczas nagrywania filmów 4K

Nagrywaj płynne wideo 4K nawet podczas chodzenia dzięki nowo obsługiwanej stabilizacji obrazu w trybie „Aktywny”. A dla jeszcze bardziej płynnej stabilizacji podobnej do kardanowej, prostych edycji filmów jest dostępnych w dodatkowej aplikacji Imaging Edge ™ Movie Edit.

Pionowe nagrywanie filmów z metadanymi, do przeglądania smartfonów

Filmy nagrywane aparatem trzymanym pionowo można teraz oglądać w tej samej orientacji na komputerach i smartfonach dzięki metadanym dodanym przez aparat.

Obsługa S-Log dla zwiększenia ekspresji twórczej

RX100 VII obsługuje profile obrazu S-Log3 i S-Log2. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz obrazów o wysokiej dynamice i szerokiej przestrzeni barwnej do postprodukcji, czy wyjątkowego wyglądu prosto z aparatu, RX100 VII Cię poruszył.

Fotografowanie z przerwami dla filmów poklatkowych

Funkcja Interval Shooting wykonuje zdjęcia seryjne z ustawionym interwałem od 1 do 60 sekund ze śledzeniem AE. Powstałe w ten sposób obrazy poklatkowe można wyświetlić w aparacie lub zmontować w film na komputerze.

Elektroniczny wizjer One-Push Access

XGA OLED Tru-Finder ™ ma rozdzielczość około. 2,35 miliona punktów do jasnego, szczegółowego i kontrastowego oglądania. Można uzyskać do niego szybki dostęp za pomocą wyskakującego przełącznika i wycofać go równie szybko, gdy nie jest używany.

Odchylany monitor do wygodnego kadrowania

Monitor LCD o wysokiej rozdzielczości i rozdzielczości 921 tys. Punktów pochyla się do góry o 180 ° i do dołu o około 90 °, co ułatwia kadrowanie zdjęć selfie lub fotografowanie z wysokiego i niskiego kąta.

Obsługa dotykowa zapewniająca płynne fotografowanie

Wystarczy dotknąć ekranu, aby rozpocząć śledzenie w czasie rzeczywistym dla zdjęć lub filmów. Dostępne są również Touch Focus, Touch Pad i Touch Shutter.

Łatwe zarządzanie danymi

Obrazy nieruchome można ocenić lub zabezpieczyć przed usunięciem w trybie odtwarzania, z opcjonalnym przypisaniem tych przycisków do własnych potrzeb. Zdjęcia wykonywane w trybie ciągłym można wyświetlać w grupach, w których zostały wykonane, a grupy można usuwać lub zabezpieczać za pomocą jednej operacji.

Funkcje dostosowywania

Funkcje aparatu, które są aktywowane za pomocą przycisków Fn, mogą teraz mieć oddzielne przypisania do zdjęć i nagrywania filmów. Często używane funkcje i pozycje menu można łatwo i wygodnie uzyskać, gdy są przypisane za pomocą funkcji Moje menu i Moje wybieranie.

Dane techniczne

Liczba efektywnych pikseli [mln] 20.1
Typ matrycy CMOS
Rozmiar matrycy 1"
Zoom optyczny 8x
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm] 24-200
Jasność obiektywu [f/] 2.8-4.5
Makro [cm] 8
Stabilizacja optyczna, elektroniczna
Czułość ISO 64-25600
Balans bieli Auto, pochmurno, temperatura barwowa, niestandardowa, światło dzienne, lampa błyskowa, świetlówka (zimna biel), świetlówka (biały dzień), świetlówka (światło dzienne), świetlówka (ciepła biel), żarówka, cień, podwodny
Filmowanie MP4/XAVC S UHD 4K (3840 x 2160) at 23.976p/25p/29.97p [60 to 100 Mb/s] Full HD (1920 x 1080) at 23.976p/25p/29.97p/50p/59.94p/100p/120p [16 to 100 Mb/s] AVCHD/MP4 Full HD (1920 x 1080) at 50i/59.94i [17 to 24 Mb/s]
Zdjęcia seryjne maks. ok. 20 kl./s W trybie pojedynczej serii wykonuje 7 zdjęć z prędkością do 30/60/90 klatek na sekundę w formacie JPEG / RAW
Menu w języku polskim tak
Pamięć SD/SDHC/SDXC
Złącza Port mikrofonowy 3.5mm mini jack, HDMI D (Micro), USB 2.0 Micro-B
Zasilanie NP-BX1
Waga [g] 302
Wymiary 101.6 x 58.1 x 42.8 mm
Zestaw producenta - Akumulator NP-BX1, - zasilacz sieciowy, - przewód micro USB, - pasek na rękę, - przejściówka do paska, - instrukcja obsługi
Cechy produktu Matryca: Exmor RS CMOS 20.1 Mpix Obiektyw Zeiss Vario-Sonnar T*: 24-200 mm Optyczna stabilizacja obrazu Active SteadyShot Zakres czułości: 100 - 25600 ISO Śledzenie i ustawianie ostrości w czasie rzeczywistym Wideo 4K w formacie XAVC S Wejście mikrofonowe
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera - Akumulator NP-BX1, - zasilacz sieciowy, - przewód micro USB, - pasek na rękę, - przejściówka do paska, - instrukcja obsługi
Pokaż w ceneo Tak

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl