facebook
atramentowe
1359
PLN
Drukarka Canon iP8750

Drukarka Canon iP8750

Canon
Drukarka Canon iP8750
1 359,00 zł
out_of_stock
Dostępność
Brak - zapytaj kiedy będzie
Cechy produktu:
drukarka wyposażona w łączność Wi-Fi; system pięciu atramentów; bezpośredni druk z tabletów i smartfonów; automatyczny druk dwustronny; druk na płytach; oprogramowanie My Image Garden
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
drukarka, zestaw tuszów, kabel zasilający, oprogramowanie, taca do drukowania na płytach CD
Ocena:
(Ilość ocen: 9)
Kod produktu:

10351

  • Produkty powiązane
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie
Drukarki

Wysokiej jakości drukarka fotograficzna iP8750 posiada funkcję drukowania dwustronnego oraz na płytach. Teraz bezprzewodowy, profesjonalny druk w formacie A3+ możesz mieć w swoim domu. Bardzo wydajna, z 5 oddzielnymi atramentami, łącznością Wi-Fi i obsługą drukowania z tabletów i smartfonów. Konstrukcja o niskim profilu to idealne rozwiązanie do niewielkich przestrzeni. Zintegrowane podwójne szuflady na papier pozwalają na jednoczesne załadowanie różnych formatów i typów papieru.

Dzięki łączności Wi-Fi oraz 5 oddzielnym zbiornikom z atramentem, idealnie nadaje się do szybkiego wydruku wysokiej jakości zdjęć i dokumentów. Jest łatwo dostępna z każdego miejsca w domu, w tym z urządzeń przenośnych. Stylowa konstrukcja o niskim profilu z automatycznie otwierającą się tacą wyprowadzania papieru to dobre rozwiązanie w miejscach o ograniczonej powierzchni.

Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint umożliwia wydruk przy użyciu smartfonów i tabletów, praktycznie z każdego miejsca w domu. Istnieje także możliwość bezpośredniego drukowania zdjęć, e-maili, stron internetowych i innych dokumentów z urządzeń Apple, takich jak iPhone, iPad czy iPod touch, przy użyciu aplikacji Apple AirPrint.

W pełni zintegrowane podwójne szuflady na papier pozwalają na jednoczesne załadowanie różnych formatów i typów papieru. Dzięki funkcji drukowania na płytach można projektować i drukować etykiety bezpośrednio na płytach Blu-ray, CD i DVD.

My Image Garden pozwala na łatwiejszy sposób drukowania zdjęcia i wykorzystywania potencjału drukarki PIXMA. Funkcje porządkowania zdjęć (np. funkcja rozpoznawania twarzy), ułatwiają odnajdywanie zdjęć zapisanych w komputerze oraz łączenie ich w piękne kolaże przeznaczone do druku. Aplikacja Print Your Days pozwala porządkować i drukować zdjęcia bezpośrednio z serwisu Facebook.

Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego pozwala oszczędzać papier i uzyskiwać jednocześnie profesjonalnie prezentujące się dokumenty. 

Urządzenie iP8750, może pochwalić sie wyjątkową sprawnością działania. System 6 kolorów, w jakie wyposażono drukarkę, obejmuje szary atrament, co umożliwia drukowanie zdjęć o pełniejszych kolorach i niesamowitych wydruków monochromatycznych. Z kolei technologia głowic drukujących FINE (rozdzielczość do 9600 dpi) zapewnia wyjątkowy poziom szczegółów, co pozwala na szybkie i profesjonalne drukowanie.

Oddzielne zbiorniki z atramentem, umożliwiają wymianę jednego koloru, pozwolą zmniejszyć straty i drukować wydajniej. Opcjonalne zbiorniki XL, które pozwalają wydrukować 2,2x więcej stron niż standardowe zbiorniki.

Aby umożliwić odwzorowanie dużej ilości szczegółów i szybkie drukowanie dokumentów i obrazów w warunkach domowych omawiana drukarka fotograficzna została wyposażona w najlepszą w swej klasie głowicę drukującą wykorzystującą technologię kropli 1 pl, drukującą w rozdzielczości 9600 dpi. Szybkość drukowania formatu A4 według standardu ISO ESAT wynosi 15 obr./min w trybie monochromatycznym i 10 obr./min w kolorze. Drukarka pozwala wydrukować zdjęcie w formacie 10 x 15 cm bez marginesów w znakomitej jakości — typowej dla punktu usług fotograficznych — w około 21 s.

Kompatybilne tusze:
- PGI-550PGBK (czarny pigmentowy)
- CLI-551BK (czarny)
- CLI-551C (błękitny)
- CLI-551M (purpurowy)
- CLI-551Y (żółty)

Cechy produktu drukarka wyposażona w łączność Wi-Fi; system pięciu atramentów; bezpośredni druk z tabletów i smartfonów; automatyczny druk dwustronny; druk na płytach; oprogramowanie My Image Garden
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera drukarka, zestaw tuszów, kabel zasilający, oprogramowanie, taca do drukowania na płytach CD

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl