facebook
atramentowe
1199
PLN
Drukarka Epson L800 jak nowa FV 23%

Drukarka Epson L800 jak nowa FV 23%

Epson
Drukarka Epson L800 jak nowa FV 23%
1 199,00 zł
out_of_stock
Dostępność
Brak - zapytaj kiedy będzie
Cechy produktu:
system uzupełniania atramentu CISS duże pojemniki z atramentem 70ml 6 oddzielnych pojemników z tuszem bardzo niski koszt druku druk do formatu A4 możliwość druku na płytach CD/DVD intuicyjne oprogramowanie
Gwarancja:
30 dni (rozruchowa)
Zestaw zawiera:
drukarka, zestaw butelek z atramentem, kabel USB, oprogramowanie
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

13605

  • Produkty powiązane
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie
Drukarki

Drukarka jak nowa, podłączona i użyta do kilku wydruków testowych w naszym sklepie. Posiada pełną gwarancję oraz fakturę VAT 23 %

 

Drukarka atramentowa o fotograficznej jakości wyposażona w system uzupełniania atramentu z butelek. Doskonała dla osób drukujących duże ilości fotografii dzięki bardzo niskim kosztom druku. 6 oddzielnych pojemników z tuszem zapewnia najwyższa jakość koloru.

Drukarki EPSON serii L to pierwsze na świecie drukarki typu desktop z fabrycznym system stałego zasilania CISS. Dzięki temu rozwiązaniu można cieszyć się niezwykle niskimi kosztami eksploatacji, przy jednoczesnym zachowaniu ochrony gwarancyjnej producenta oraz wykorzystaniu wysokiej jakości oryginalnych atramentów EPSON. Rozwiązanie to sprawdzi się nie tylko w rękach miłośników druku zdjęć w domowym zaciszu czy fotografów eventowych, ale również w specjalistycznych zakładach fotograficznych świadczących usługi wydruku fotografii.

Epson L800 wychodzi naprzeciw potrzebom miłośników druku własnych fotografii w domowym zaciszu oraz fotografów eventowych. Urządzenie wykorzystuje system stałego zasilania CISS oraz technologię druku atramentowego MicroPiezo™, jednocześnie bazując na sześciu kolorach atramentów (cyan, light cyan, magenta, light magenta, yellow i black). Każdy tusz znajduje się w oddzielnym, 70-mililitrowym pojemniku umieszczonym na zewnątrz drukarki. Tak duże pojemniki zapewniają relatywnie niskie koszty eksploatacji i gwarantują dużą liczby wydruków bez potrzeby uzupełniania tuszu (około 1500 wydruków 10x15cm). Maksymalny rozmiar wydruku to A4. Istnieje także możliwość druku na płytach CD i DVD. EPSON L800 charakteryzuje się dużą szybkością wydruku - zdjęcie w formacie 10 x 15 cm w jakości Photo powstanie w ciągu około 26 sekund, a w formacie A4 nieco ponad 2 minuty.

Dzięki zastosowaniu w L800 tuszy barwnikowych wydruki testowe wykonane na błyszczącym papierze Fomei PRO Gloss cechuje praktycznie zerowy efekt tzw. gloss diferential, co oznacza że zdjęcia pod względem połysku są praktycznie nieodróżnialne od odbitki z minilabu chemicznego. Zastosowanie 6 kolorów tuszy w technologii barwnikowej ma także zauważalny wpływ na wysokie nasycenie barw na zdjęciach. Zakres przestrzeni barwnej możliwej do uzyskania na drukarce Epson L800 w połączeniu z papierami FOMEI PRO jest bardzo szeroki i zauważalnie przekracza możliwości minilabu chemicznego, wykazując nadzwyczaj dobre rezultaty w reprodukcji wysoko nasyconych niebieskości i błękitów, w zakresie których umożliwia odwzorowanie kolorów nawet spoza przestrzeni AdobeRGB. Dla zapewnienia najwyższej zgodności i powtarzalności kolorystycznej specjaliści Medikon Polska przygotowali profile ICC dla popularnych papierów Fomei PRO Gloss 265, Fomei PRO Pearl 265 i Fomei PRO Lustre 205.

Fabryczny system CISS gwarantuje najwyższą jakość wykonania - solidność oraz odpowiedni układ i szczelność rurek prowadzących atrament w urządzeniu. Oczywiście L800 bazuje na oryginalnych tuszach Epson, nie narażając drukarki na uszkodzenie głowicy oraz utratę gwarancji

W zestawie z urządzeniem dostarczane jest oprogramowanie EPSON Easy Photo Print pomagające początkującym użytkownikom w wyborze oraz druku wykonanych zdjęć oraz EPSON Print CD będący intuicyjnym kreatorem tworzenia nadruków na płytach CD/DVD.

Możliwy jest również zakup dodatkowego oprogramowania, przeznaczonego dla fotografów eventowych i zakładów fotograficznych (ILS Printer, ILS DryLab) oraz tworzenia zdjęć do dokumentów (Dokumenty PRO).

Druk atramentowy jeszcze do nie dawna nie był brany pod uwagę w przypadku masowego druku zdjęć w formatach od 9x13 do 20x30 cm. Głównym tego powodem były koszty wydruków oraz niezadowalająca wydajność urządzeń. Linia drukarek EPSO serii L to pierwsze na świecie kompaktowe urządzenie z fabrycznym systemem stałego zasilania CISS, charakteryzujące się niezwykle niskimi kosztami eksploatacji i wysokiej jakości drukiem bazującej na oryginalnych tuszach EPSON.

Pakiet ILS DryLab - poza możliwościami pakietu ILS Printer - pozwala na podłączenie kilku urządzeń, zarówno EPSON L800 jak i drukarek termosublimacyjnych DNP. Automatycznie rozpoznaje i wysła zdjęcie na odpowiednie urządzenie umożliwiając maksymalne wykorzystanie wydajnosci systemu.

Dokumenty Pro 5 to oprogramowanie, które powstało specjalnie do tworzenia zdjęć do dokumentów. Zbudowany jest w formie intuicyjnego kreatora, zdecydowanie ułatwiając proces przygotowania zdjęć identyfikacyjnych do wydruku.

Cechy produktu system uzupełniania atramentu CISS duże pojemniki z atramentem 70ml 6 oddzielnych pojemników z tuszem bardzo niski koszt druku druk do formatu A4 możliwość druku na płytach CD/DVD intuicyjne oprogramowanie
Gwarancja 30 dni (rozruchowa)
Zestaw zawiera drukarka, zestaw butelek z atramentem, kabel USB, oprogramowanie

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl