facebook
termosublimacyjne
856
PLN
Drukarka FujiFilm Instax Share SP-3 czarna

Drukarka FujiFilm Instax Share SP-3 czarna

Fuji
Drukarka FujiFilm Instax Share SP-3 czarna
856,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
1-2 dni
Cechy produktu:
natychmiastowy wydruk zdjęć z urządzeń z systemem Android lub iOS oraz aparatów FujiFilm druk w formacie kwadratowym na papierze Fujifilm Instax Square wysoka rozdzielczość druku 800x800 punktów i 318 dpi funkcja Image Intelligence optymalizująca parametr
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
drukarka
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

16374

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Dzięki aparatom cyfrowym FUJIFILM można wykonywać wydruki instax, wysyłając obrazy bezpośrednio z aparatu do "instax SHARE".

Możesz teraz udostępniać zdjęcia, które można uzyskać tylko za pomocą aparatów cyfrowych, takich jak zdjęcia dzieci i zwierząt domowych wykonane przy krótkim czasie otwarcia migawki, lub zdjęcia żywności i kwiatów z rozmytym tłem, robiąc je w odbitki instax na miejscu.

Wybierz najlepsze ujęcia ze smartfona i odbierz wydruki instax, przesyłając zdjęcia z aplikacji do SP-3 przez połączenie Wi-Fi. 
Możesz również drukować obrazy z Twoich kont społecznościowych

Cechy produktu natychmiastowy wydruk zdjęć z urządzeń z systemem Android lub iOS oraz aparatów FujiFilm druk w formacie kwadratowym na papierze Fujifilm Instax Square wysoka rozdzielczość druku 800x800 punktów i 318 dpi funkcja Image Intelligence optymalizująca parametr
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera drukarka

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl