facebook
Filtry
Filtr polaryzacyjny Carl Zeiss T* POL 72mm

Filtr polaryzacyjny Carl Zeiss T* POL 72mm

Zeiss
Filtr polaryzacyjny Carl Zeiss T* POL 72mm
Cechy produktu:
redukuje odbicia świetlne zastosowanie antyrefleksyjnych powłok Zeiss T* doskonałe dopasowanie
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
filtr
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

12694

  • Produkty powiązane
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Oryginalne filtry Carl Zeiss T* POL gwarantują najwyższą jakość dla Twojej optyki. Filtry tego typu są niezbędnym wyposażeniem każdego fotografa, który chce w prosty sposób znacząco podnieść jakość swoich zdjęć. Stosowanie filtrów polaryzacyjnych o wątpliwej jakości może znacznie wpłynąć na jakość zdjęć. Dlatego też w filtrach Carl Zeiss zastosowano antyrefleksyjne powłoki T*, które wykonywane są w próżni co przekłada się na zwiększenie przepuszczalności światła widzialnego oraz redukcję promieniowania UV powodującego niechciane zamglenia na fotografiach.

Do głównych zadań filtrów polaryzacyjnych Carl Zeiss należy usuwanie refleksów świetlnych. Doskonale spisują się podczas fotografowania nieba w słoneczną pogodę, które to z użyciem filtra na zdjęciu jest mniej jaskrawe i jego błękit jest znacznie bardziej intensywny. Podobnie w przypadku fotografowania wody. Z takim filtrem nawet w bardzo słoneczny dzień można uzyskać jednolicie ciemną powierzchnię wody pozbawioną blików. Co więcej podczas fotografowania z brzegu oraz stając pod odpowiednim kątem można wyraźnie uchwycić to, co znajduje się pod taflą wody, np. ryby czy roślinność.

Dodatkowym zadaniem tego akcesorium fotograficznego jest ochrona przedniej soczewki obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami. Jego pierścień został wykonany z mosiądzu, dzięki czemu nie będzie się on zapiekał zamontowany na gwincie obiektywu.

Cechy produktu redukuje odbicia świetlne zastosowanie antyrefleksyjnych powłok Zeiss T* doskonałe dopasowanie
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera filtr

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl