facebook
z pamięcią flash
Kamera Panasonic SDR-SW21 zielona + pływak + karta 16Gb

Kamera Panasonic SDR-SW21 zielona + pływak + karta 16Gb

Panasonic
Kamera Panasonic SDR-SW21 zielona + pływak + karta 16Gb
Cechy produktu:
nośniki danych - Secure Digital/SDHC 1/6 CCD 0.8 mln pikseli wodoodporna, wytrzymała obudowa 10-krotny zoom optyczny
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
kamera, akumulator, zasilacz, kabel USB, kabel AV, kabel DC, oprogramowanie VideoCam Suite V2.0, instrukcja w języku polskim
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

3515

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Kamera odporna wodę, wstrząsy oraz kurz

Panasonic SDR-SW21 to niezwykle mała, poręczna cyfrowa kamera, która zapisuje sekwencje wideo oraz zdjęcia na kartach pamięci SD/SDHC. Firma Panasonic stworzyła ją z myślą o aktywnych użytkownikach, dzięki konstrukcji odpornej na wstrząsy (wytrzymuje upadek nawet ze 120 cm), oraz kurz można bez problemu filmować praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych i terenowych.

Co więcej model ten pozwala na filmowanie pod wodą do głębokości 200 cm. Co ważne kamerę można używać nawet w wodzie morskiej, więc użytkownicy mogą kręcić nurkujących przyjaciół albo tropikalne ryby wokół raf koralowych. SDR-SW21 charakteryzuje się bardzo krótkim czasem uruchamiania: po włączeniu kamery można rozpocząć rejestrowanie w ciągu zaledwie 0.6 sekundy. Dzięki temu użytkownikowi nigdy nie umknie okazja do nakręcenia nawet najbardziej ulotnych scen.

Kamera nagrywa w formacie MPEG2 (jakość DVD) i umożliwia zapis do 26 godzin nagrań na karcie SDHC o pojemności 32GB. SDR-SW21 posiada matrycę CCD o rozdzielczości 800 000 pikseli i wysokiej jakości, bardzo jasny (f/1.8-f/2.4) obiektyw Panasonic z 10-krotnym zoomem optycznym o zakresie ogniskowych 44.1 - 441mm (ekwiwalent dla małego obrazka). Dostępny jest również 700 krotny zoom cyfrowy.

Kamera jest wyposażona w układ elektronicznej stabilizacji obrazu. Funkcja zamieszczania nagrań wideo na serwisie YouTube ułatwia i przyspiesza wysyłanie wideoklipów. Wystarczy zainstalować oprogramowanie VideoCam Suite dołączone do kamery i podłączyć ją do portu USB komputera. Oprogramowanie uruchomi się automatycznie. Następnie należy postępować według wskazówek, aby wysłać wideo do YouTube (wideoklipy muszą być zarejestrowane w trybie Web).

Nowa funkcja Światowy zegar idealnie sprawdzi się w długich podróżach, ponieważ eliminuje konieczność ręcznego ustawiania godziny podczas przekraczania granic stref czasowych. Użytkownik po prostu wybiera docelowe miejsce na wyświetlonej na monitorze LCD mapie, a zegar jest regulowany automatycznie. Można ustawić dwie różne godziny, na przykład w domu oraz w celu podróży i przełączać je jednym przyciskiem.

Kadrowanie ułatwia duży 2.7-calowy, panoramiczny wyświetlacz LCD o rozdzielczości 123 200 pikseli. Ciekawym rozwiązaniem jest mikrofon z zoomem i ze specjalnym filtrem eliminującym szum wiatru, tak więc nawet nagrania wykonane podczas wichury na górskim szczycie będą miały odpowiednią jakość dźwięku. Kamera SDR-SW21 waży zaledwie 238 gramów. Zasilanie stanowi wydajny akumulator litowo jonowy. SDR-SW21 jest kompatybilna z dostępną jako wyposażenie opcjonalne nagrywarką Panasonic VW-BN1. Podłącza się ją do kamery za pomocą przewodu USB. Nagrania są kopiowane bezpośrednio na dysk DVD, bez używania komputera.

Informujemy, że Panasonic Polska wprowadził tzw. e-Gwarancję. Dzięki niej klienci są zobowiązani do przedstawienia w punktach serwisowych jedynie dowodu zakupu. Żadne inne dokumenty nie są potrzebne. Więcej informacji na temat e-Gwarancji: www.panasonic.pl.

Cechy charakterystyczne:

    * Przetwornik obrazu CCD o rozdzielczości 800 000 pikseli.
    * Odporna na upadek z wysokości 120 cm.
    * Odporna kurz i piasek.
    * Filmowanie pod wodą do 200 cm.
    * Zapis na kartach pamięci SD/SDHC, do 13 godzin nagrań na karcie 16GB.
    * Zapis w formacie MPEG2.
    * 10x zoom optyczny.
    * 700x zoom cyfrowy.
    * Elektroniczna stabilizacja obrazu.
    * Wyświetlacz LCD o przekątnej 2.7 cala i rozdzielczości 123 000 pikseli.
    * Zasilanie: akumulator litowo jonowy.
    * Polskie menu.
    * Funkcja zamieszczania nagrań wideo na serwisie YouTube.
    * Funkcja Światowy zegar.

Efektywna liczba pikseli - tryb kamera [mln] 0.4 (4:3); 0.35 (16:9)
Efektywna liczba pikseli - tryb aparat [mln] 0.41 (4:3)
Rozmiar matrycy [cale] 1/6
Typ matrycy CCD
Nośnik danych - na film Secure Digital, SDHC
Nośnik danych - na zdjęcia Secure Digital, SDHC
Nagrywanie w rozdzielczości HD nie
Ogniskowa kamery (ekwiwalent dla 35mm) [mm] 44.1-441 (4:3); 44.4-444 (16:9)
Ogniskowa aparatu (ekwiwalent dla 35mm) [mm] 43.4-434
Jasność obiektywu [f/] 1.8-2.4
Zoom optyczny 10x
Zoom cyfrowy 700x
Stabilizacja obrazu elektroniczna
Rozmiar LCD [cale] 2.7
Rozdzielczość LCD [piksele] 123 200
Menu w języku polskim tak
Autofokus AF jest
Manualfokus MF jest
Zdjęcia tak
Rozdzielczość zdjęć 640x480
Migawka 1/25-1/8000 s
Balans bieli auto, w pomieszczeniu, na zewnątrz, poziom bieli
Nocne nagrywanie 2 lux
Lampa brak
Funkcja kamery internetowej nie
Dźwięk MPEG1 - Layer2
Złącza 2.0 High-Speed (mini AB)
Zasilanie dedykowane
Wymiary (szer. x gł. x wys.) [mm] 35 x 68 x 117
Waga [g] 238
Zestaw zawiera kamera, akumulator, zasilacz, kabel USB, kabel AV, kabel DC, oprogramowanie VideoCam Suite V2.0, instrukcja w języku polskim
Cechy produktu nośniki danych - Secure Digital/SDHC 1/6 CCD 0.8 mln pikseli wodoodporna, wytrzymała obudowa 10-krotny zoom optyczny
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera kamera, akumulator, zasilacz, kabel USB, kabel AV, kabel DC, oprogramowanie VideoCam Suite V2.0, instrukcja w języku polskim

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl