facebook

Drodzy klienci!

W związku z wystawieniem się naszej firmy na targach Film Video Foto w Łodzi (23-25.05) na stoiku D34, nasz sklep stacjonarny będzie zamknięty.
Zapraszamy na nasze stanowisko targowe w Hali Expo, lub od poniedziałku 27.05 do naszej siedziby w Pabianicach. Wszystkie zamówienia składane w naszym sklepie internetowym będą realizowane od poniedziałku 27.05.

Za utrudnienia przepraszamy.
Pozdrawiamy Fotoaparaciki.pl

SD / SDHC
Karta pamięci Sandisk SD 2GB

Karta pamięci Sandisk SD 2GB

Sandisk
Cechy produktu:
-
Gwarancja:
-
Zestaw zawiera:
karta
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

3958

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie
Te niewielkich rozmiarów karty (24 x 32 x 2.1 mm) stworzono głównie na potrzeby rynku audio-video, który wymaga nośników zapobiegających nielegalnemu kopiowanie plików ze zdigitalizowaną muzyką i filmami. Specyfikacja nowych kart została stworzona na bazie opracowanych przez firmę SanDisk w 1997 kart MMC (MultiMediaCard); obecnie są one powszechnie stosowanych w przenośnych odtwarzaczach plików MP3. Długość i szerokość kart są w obu standardach jednakowe; karty SD są tylko nieco grubsze, co umożliwi osiągnięcie większych pojemności pamięci. Oprócz zabezpieczeń przed nielegalnym kopiowaniem, zgodnych z SDMI (Secure Digital Music Initiative), nowe karty firmy SanDisk posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym skasowaniem danych w postaci miniaturowego przełącznika umieszczonego na krawędzi urządzenia. Charakteryzują się też wysoką odpornością mechaniczną i niewrażliwością na elektryczność statyczną (do 15kV). Zastosowanie nowych kart ułatwia prosty 9-stykowy interfejs szeregowy, przez który dane będą mogły być przesyłane nawet z prędkością do 5MB/s.

Karty SD, ze względu na swoją multimedialność i zabezpieczenia, przeznaczone są głównie do zastosowań w elektronice użytkowej (odtwarzacze plików muzycznych, kamery i aparaty cyfrowe, telefony komórkowe) oraz e-biznesie. Istotna zaletą nowego standardu jest możliwość stosowania w urządzeniach wyposażonych w gniazdo dla kart SecureDigital także wcześniej wprowadzonych na rynek kart MMC.
Rodzaj karty SD
Pojemność 2GB
Prędkość zapisu i odczytu 2MB i 5 MB
Zestaw zawiera karta

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl