facebook
Literatura
39.9
PLN
Książka Fotografowanie modelek. Techniki pozowania

Książka Fotografowanie modelek. Techniki pozowania

39,90 zł
out_of_stock
Dostępność
Brak - zapytaj kiedy będzie
Cechy produktu:
autor: Billy Pegram; liczba stron 128; format: 215x280; data wydania: 12/2012
Gwarancja:
nie dotyczy
Zestaw zawiera:
książka
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

9055

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Na sukces fotografii, składa się wiele czynników, oświetlenie, sprzęt, umiejętności, jednak dobra poza to połowa sukcesu!

Poza modelki. Rzecz wydawać by się mogło prosta i nie znacząca, jednak właściwie dobrana, potrafi uwydatnić urodę i wdzięk modelki, wyeksponować prezentowaną kreację lub promowany produkt i zachęcając tym samym potencjalnych zleceniodawców do nawiązania współpracy. Osiągnięcie tych wszystkich celów wykracza poza możliwości zwykłej fotografii portretowej i wymaga opanowania szczególnych umiejętności.

W trakcie lektury tej książki, czytelnik poznaje najważniejsze zagadnienia związane z wyborem odpowiedniej pozy. To jak właściwie ustawić modelkę w zależności od przeznaczenia zdjęcia, jak kontrolować położenie głowy, tułowia oraz mimikę twarzy. Ponadto książka, pokazuje jak komunikować się z modelką, w jaki sposób budować nastrój oraz jak odpowiednio wybierać tło. Jeżeli do tego dołożyć szeroki wachlarz przykładowych zdjęć, otrzymujemy podręcznik wręcz idealny dla każdego fotografa.

Cechy produktu autor: Billy Pegram; liczba stron 128; format: 215x280; data wydania: 12/2012
Gwarancja nie dotyczy
Zestaw zawiera książka

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl