facebook
Literatura
39
PLN
Książka Galaktyka Fotografia portretowa bez tajemnic

Książka Galaktyka Fotografia portretowa bez tajemnic

39,00 zł
out_of_stock
Dostępność
Brak - zapytaj kiedy będzie
Cechy produktu:
autor Bryan Peterson; rok wydania 2009; 160 stron; oprawa miękka; papier kredowy
Gwarancja:
nie dotyczy
Zestaw zawiera:
książka
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

9074

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Najnowsza książka znanego autora i fotografa Brvana Petersona jest przeznaczona dla tych, którzy nie czują się pewnie w fotografowaniu ludzi, jak również dla tych, którzy chcą poprawić jakość wykonywanych przez siebie portretów. Peterson doradza, jak podejść do potencjalnych kandydatów do zdjęcia i kreatywnie skomponować obraz. Jedyny w swoim rodzaju, autorski sposób widzenia pozwala zrozumieć, jak przekształcić codzienne, zwykłe fotografie ludzi w obrazy wykraczające poza najczęściej rozumianą sztukę portretowania.

Dla wielu osób portret to kwintesencja fotografii. Dobre zdjęcie portretowe oprócz tego, że opowiada widzom o fotografowanej osobie, mówi też sporo o autorze. Ponieważ ten gatunek fotografii jest bar­dzo popularny, nietrudno o zdjęcia ginące wśród milionów innych... Jak można temu zapobiec?

Fotografia portretowa bez tajemnic Bryana Peter­sona to podręcznik, który pozwala spojrzeć na foto­grafię portretową z innej strony. Autor w prze­myślany sposób łączy sprawy techniczne (np. pa­rametry ekspozycji i wybór ogniskowej obiekty­wu) z kwestiami artystycznego wyrazu zdjęć. Książka akcentuje również potrzebę szukania cie­kawych ujęć, pokazujących modela w taki spo­sób, że zdjęcie stanie się czymś więcej niż tylko banalnym, pamiątkowym kadrem.

Książkę Fotografia portretowa bez tajemnic ze spokojem polecamy wszystkim fotografującym, bo­wiem dzięki niej zarówno początkujący, jak i profe­sjonaliści zaczną tworzyć portrety dużo lepsze pod względem techniki i ciekawsze kompozycyjnie.

Cechy produktu autor Bryan Peterson; rok wydania 2009; 160 stron; oprawa miękka; papier kredowy
Gwarancja nie dotyczy
Zestaw zawiera książka

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl