facebook
Monitory
5149
PLN
Monitor 4K dla Fotografów BenQ SW271 27-calowy z Funkcją Zarządzania Przestrzenią Kolorów Adobe RGB

Monitor 4K dla Fotografów BenQ SW271 27-calowy z Funkcją Zarządzania Przestrzenią Kolorów Adobe RGB

BenQ
Monitor 4K dla Fotografów BenQ SW271 27-calowy z Funkcją Zarządzania Przestrzenią Kolorów Adobe RGB
5 149,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cechy produktu:
99% gamy Adobe RGB z matrycą IPS 27 Cala - Rozdzielczość4K UHD High Dynamic Range (HDR) Kalibracja Sprzętowa z Precyzyjnymi Barwami USB-C ™ do Transmisji Danych i Sygnału Wideo za Pomocą Jednego Kabla
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

16134

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Doskonały Obraz Stworzony dla Pasji Fotografowania

Monitor SW271 opiera się na sukcesie nagradzanego poprzednika i ustanawia nowy standard jakości obrazu na wyższym poziomie, dzięki możliwościom HDR. Nowy 27-calowy monitor UHD 4K zapewnia niezwykłą jasność drobnych szczegółów i faktur na 10-bitowym panelu z 99% Adobe RGB, 100-procentowym pokryciem kolorów sRGB oraz obsługuje funkcje HDR.

Znakomita Dokładność Kolorów oraz Doskonała Rozdzielczość

Monitor 4K UHD

Rozdzielczość 4K Ultra HD zapewnia niezwykłą klarowność drobnych detali i tekstur dla optymalnego wyświetlania obrazów.

 
sw271

99% Adobe RGB

Zobacz prawdziwe kolory natury! Przekaż obrazy z Lustrzanki do ich pełnego potencjału z BenQ technologią przestrzeni barw Adobe RGB. Ten tętniący życiem zestaw funkcji zarządzania kolorami, oferuje większy zakres reprodukcji kolorów na odcienie niebieskiego i zielonego koloru, co skutkuje bardziej realistycznym odwzorowaniem barw dla zdjęć przyrody i wykonywanych na zewnątrz (krajobrazy).

 
sw271
sw271


10-bitowy Wyświetlacz do Precyzyjnej Reprodukcji Kolorów

Ciesz się najłagodniejszym cieniowaniem i naturalną gradacją transmisji kolorów na 10-bitowym wyświetlaczu. Wyświetlacz 10-bitowy może produkować ponad miliard kolorów, aby zagwarantować, najłagodniejsze przejścia tonalne.

 
 
Funkcja High Dynamic Range (HDR)

Funkcja High Dynamic Range (HDR) zwiększa ogólną dynamikę pomiędzy czernią a bielą, a tak uzyskany obraz pojawia się bliżej, w porównaniu do tego co mogą zobaczyć Twoje oczy w świecie przyrody. * Aby zobaczyć zawartość HDR z Twojego urządzenia, sprawdź, czy używasz kabel HDMI dostarczony razem z monitorem SW271 lub Kabel High Speed HDMI lub Premium High Speed HDMI Kabel Certyfikowany. * Wspiera HDR 10

 
 
sw271
 
 14-bit 3D LUT & Delta E ≦ 2

14-bit 3D Look Up Table (LUT) poprawia dokładność mieszania kolorów RGB dla nienagannej reprodukcji kolorów. Wykorzystując Delta E≤2 w obu Adobe RGB i sRGB przestrzeniach kolorów, wyświetla najprawdziwszą wersję oryginalnego obrazu.

 
 
sw271
 
 
 
sw271
 


Kalibracja Sprzętowa Tworzy Jednolitą Jakość

Kalibracja sprzętowa pozwala dostosować układ przetwarzania obrazu monitora bez zmiany danych wyjściowych karty graficznej. Kalibracja utrzymuje obrazy zgodne z oryginałami bez wpływu na ustawienia graficzne. Dwa monitory ustawione w trybach preset, pozwalają zapisać wyniki kalibracji bezpośrednio do monitora.

 
 


Paleta Regulacji Wydajności

Paleta za pomocą której można dostroić i utrzymać jakość kolorów monitora do jego optymalnego działania. 

*Wspiera Platformy: Win7 lub wyższe, Mac OS 10.6.8 lub wyższe 
*Wspuera Kalibratory: X-Rite i1 Display Pro / i1 Pro / i1 Pro 2 & Datacolor Spyder 4 / Spyder 5

 
 
sw271
 
 

Prosty i Funkcjonalny Design dla Większej Wydajności

Kabel USB-C ™ Zapewnia Optymalną Wygodę

SW271 wykorzystuje najnowszy port USB-C ™ do przesyłania danych za pomocą tylko jednego kabla. Dzięki temu można z łatwością przeprowadzić kalibrację sprzętu. Port USB-C ™ sprawnie wyświetla genialną zawartość 4K i zapewnia transfer do 5Gb / s.
* Szybkość transmisji USB-C ™ może się różnić. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z instrukcją obsługi.

 
sw271
 

Zaawansowany Tryb Czarno-Biały

Za pomocą prostego kliknięcia przycisku, przed dodaniem efektów, można wyświetlić podgląd zdjęć kolorowych w czarno-białych sceneriach. Teraz możesz przeglądać i edytować, czarno-białe zdjęcia bez utraty bogactwa szczegółów i tonu.

 
sw271
 
Funkcja GamutDuo

unkcja GamutDuo dla dodatkowego porównania, pozwala na przeglądanie zawartości jednocześnie w różnych przestrzeniach barw. Przełącz do Trybu PIP/PBP, aby aktywować Funkcję GamutDuo
Dowiedz się wiecej “Jak należy użyć funkcji GamutDuo, aby zobaczyć zawartość w różnych przestrzeniach kolorów side-by-side”

 
 
sw271
 
 
sw271
 
 
 Kontrola Menu OSD

Kontrola Menu OSD jest wykonana za pomocą zdalnego sterowania, która pochodzi z trzech zaprogramowanych przycisków, każdy dostosowany do ekranu ustawień, takich jak edycja zdjęć, rozrywki, czy surfowanie po Internecie. Przełącz bez wysiłku pomiędzy ustawieniami, bez przechodzenia przez skomplikowane ustawienia. Kontroler OSD jest również wyposażony w przycisk do szybkiej nawigacji i ustawień OSD. 
Dowiedz się więcej na temat “Kontrola Menu OSD”

 
Zacieniowana Obudowa Monitora

Światła otoczenia i odblaski często mogą utrudniać zdolność oka do postrzegania koloru na ekranie monitora. Mając to na uwadze, seria SW posiada odpinany kaptur cieniowania, wykonany specjalnie dla redukcji odblasków w środowiskach, w których trudno jest kontrolować światła otoczenia.
Dowiedz sie więcej na temat “Jak Mocować Zacieniowaną Obudowę"

 
 
sw271
Cechy produktu 99% gamy Adobe RGB z matrycą IPS 27 Cala - Rozdzielczość4K UHD High Dynamic Range (HDR) Kalibracja Sprzętowa z Precyzyjnymi Barwami USB-C ™ do Transmisji Danych i Sygnału Wideo za Pomocą Jednego Kabla
Gwarancja 24 miesiące

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl