facebook
Monitory Inne
2939
PLN
Monitor BenQ SW2700PT Monitor BENQ SW2700PT - 27 cali kaptur kalibracja sprzętowa 99% Adobe RGB 2560x1440 czarny

Monitor BenQ SW2700PT Monitor BENQ SW2700PT - 27 cali kaptur kalibracja sprzętowa 99% Adobe RGB 2560x1440 czarny

 • promocja
BenQ
Monitor BenQ SW2700PT Monitor BENQ SW2700PT - 27 cali kaptur kalibracja sprzętowa 99% Adobe RGB 2560x1440 czarny
2 939,00 zł 2 995,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cechy produktu:
27-calowy ekran o rozdzielczości 2560x1440 QHD 99% pokrycia Adobe RGB Sprzętowa kalibracja Tryby pracy Adobe RGB, sRGB, Fotografia Czarno-Biała oraz Własne
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
monitor, akcesoria,
Ocena:
(Ilość ocen: 12)
Kod produktu:

13777

 • Opis produktu
 • Dane techniczne
 • Opinie

Doskonały obraz dla realizowania pasji jaką jest fotografia.

Zachowaj prawdziwe kolory i bądź pewny, że uchwycony obraz jest idealny. Zaprojektowany dla fotografii monitor BenQ SW2700PT z 99% pokryciem przestrzeni barwnej Adobe RGB daje możliwość wyświetlania szerokiej gamy, spektakularnych kolorów. Zatrzymaj wyjątkową chwilę i nie pozwól jej ulecieć.

Kluczowe cechy:

 • 27-calowy ekran o rozdzielczości 2560x1440 QHD
 • 99% pokrycia Adobe RGB
 • Sprzętowa kalibracja
 • Tryby pracy Adobe RGB, sRGB, Fotografia Czarno-Biała oraz Własne

 

Cechy produktu

BenQ doskonale rozumie dążenie fotografów do osiągnięcia perfekcyjnych barw i rzeczywistego obrazu. Mając to na uwadze, monitor BenQ z serii SW wyposażono w najnowszą technologię, pozwalającą ożywić kreatywne wizje i zachować chwile w wyjątkowej jakości. Oferujący niezwykłą dokładność wyświetlania kolorów dzięki przestrzeni barwnej Adobe RGB, monitor BenQ SW stworzono są z myślą o wiernym i bezproblemowym reprodukowaniu i wyświetlaniu twórczych wizji, tak, aby nigdy nie odeszły w zapomnienie.

Dokładność kolorów
99% pokrycia przestrzeni barwnej Adobe RGB
Dostrzeż prawdziwe kolory natury! Wykorzystaj w pełni potencjał swojej lustrzanki używając BenQ z przestrzenią barwną Adobe RGB. Zestaw nowych funkcji do zarządzania barwą zapewnia większy zakres reprodukcji odcieni błękitów oraz zieleni, w wyniku czego otrzymujemy bardziej realistyczne kolory fotografując na otwartej przestrzeni oraz przyrodę.

14-bitowa tablica 3D LUT oraz średnia Delta E≤2
14-bitowa tablica 3D Look Up Table (LUT) poprawia dokładność tworzenia kolorów RGB, skutkując wzorową reprodukcją barw. Delta E≤2 dla przestrzeni Adobe RGB oraz sRGB umożliwia wyświetlanie najbardziej reprezentatywnego podglądu oryginalnego obrazu. W praktyce przekłada się to na precyzję odwzorowania barw na wyświetlaczu na każdym etapie pracy ze zdjęciami.


Szersze spektrum barwne na 10-bitowym panelu IPS

Ciesz się gładkim cieniowaniem i przejściami kolorów o naturalnej gradacji na 10-bitowym wyświetlaczu. 10-bitowy panel może generować ponad miliard kolorów, czyli 64 razy więcej niż na panelu 8-bitowym – gwarantując niezwykle gładką gradację.


Kalibracja sprzętowa
Kalibracja sprzętowa pozwala na dostosowanie układu przetwarzania obrazu monitora bez konieczności zmiany ustawień wyjściowych na karcie graficznej. Gwarantuje to spójne i bezkompromisowe wyświetlanie obrazu, bez względu na ustawienia karty graficznej.

Autorskie oprogramowanie do kalibracji sprzętowej Palette Master Element
Oprogramowanie Palette Master Element w połączeniu z kalibratorem X-Rite i1Display Pro, pozwala na precyzyjne dostosowanie wszystkich parametrów kalibracji i utrzymanie jakości wyświetlanych kolorów na optymalnym poziomie.

Najdrobniejsze szczegóły

Rozdzielczość 2560 x 1440 QHD
Podczas edycji lub przeglądania zdjęć, gęstość pikseli zapewnia wysoką wydajność niezbędną do wyrażania swojej kreatywności oraz najdrobniejszych szczegółów sceny.

109 pikseli/cal dla oszałamiającej klarowności obrazu
Dzięki bardzo dużej gęstości pikseli, każde zdjęcie będzie wyświetlane z niezwykłą dokładnością, a każdy szczegół obrazu doskonale widoczny na ekranie.

Efektywność i wygoda

Kontroler OSD
Kontroler OSD to zdalny sterownik, który zawiera trzy zaprogramowane ustawienia, pozwalające na wybór pomiędzy trzema zdefiniowanymi przez użytkownika trybami pracy. Domyślnie są nimi jak edycja zdjęć, rozrywka lub przeglądanie stron internetowych i fotografia czarno-biała. Pozwala to na swobodne przełączanie trybów pracy, bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane ustawienia menu ekranowego. Kontroler OSD jest również wyposażony w przycisk do szybkiej nawigacji w ustawieniach monitora.

Tryb fotografii czarno-białej
Za pomocą jednego kliknięcia możesz wyświetlać kolorowe zdjęcia w trybie czarno-białym.

Osłona monitorowa
Oświetlenie oraz spowodowane nim refleksy zaburzają często percepcję kolorów wyświetlanych na ekranie. Mając to na uwadze, seria monitorów SW posiada w zestawie osłonę monitorową stworzoną specjalnie z myślą o redukcji odblasków i negatywnego wpływu oświetlenia zewnętrznego na obraz.

 

Zestaw zawiera:

 • Przewód zasilający AC
 • Kable sygnałowe (DVI-D - DVI-D [dual link])
 • Kabel Mini DisplayPort do DisplayPort
 • Kabel USB
 • Instrukcja instalacji
 • Osłona monitorowa
 • Skrócona instrukcja obsługi
Cechy produktu 27-calowy ekran o rozdzielczości 2560x1440 QHD 99% pokrycia Adobe RGB Sprzętowa kalibracja Tryby pracy Adobe RGB, sRGB, Fotografia Czarno-Biała oraz Własne
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera monitor, akcesoria,

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl