facebook
Tele zoom
48999
PLN
Obiektyw Canon 200-400 mm f/4.0 L EF IS USM z wbudowanym konwerterem 1.4x

Obiektyw Canon 200-400 mm f/4.0 L EF IS USM z wbudowanym konwerterem 1.4x

Canon
Obiektyw Canon 200-400 mm f/4.0 L EF IS USM z wbudowanym konwerterem 1.4x
48 999,00 zł
instore_only
Dostępność
dostępny
Wysyłka w
1-2 dni
Cechy produktu:
ogniskowa 200-400 mm; światło f/4.0; seria profesjonalna L przeznaczona dla najbardziej wymagających; mocowanie EF; wbudowany ekstender 1.4x zwiększający zakres zoom; 4-stopniowy optyczny stabilizator obrazu do pracy przy słabym świetle
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
zestaw producenta : obiektyw, osłona na obiektyw, uchwyt do statywu
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

7100

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Obiektyw Canon 200-400 mm f/4.0 L EF IS USM z wbudowanym konwerterem 1.4x

 

EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x cechuje wszechstronny zakres ogniskowej od 200 do 400mm, stałe światło f/4, 4-stopniowa optyczna stabilizacja obrazu i po raz pierwszy wbudowany extender 1.4x. Połączenie tych cech sprawia, że zawodowi fotografowie sportu i dzikiej przyrody otrzymują do dyspozycji wybitnie wszechstronny obiektyw. Wytrzymała konstrukcja z magnezowego odlewu, odporność na warunki otoczenia i specjalistyczne powłoki soczewek czynią ten model idealnym do użycia w ruchu, co w połączeniu z najlepszą optyką daje wspaniałe rezultaty nawet w najtrudniejszych warunkach.


Bądź bliżej i zachowaj wspaniałą jakość obrazu
Zasięg obiektywu EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x jest powiększony poprzez wbudowany extender 1.4x, który można włączyć jednym ruchem i tym samym wydłużyć ogniskową od 280mm do 560mm. Sprawia to, że fotografowie mogą jeszcze bardziej skrócić dystans i być bliżej rozgrywającej się akcji. Dzięki wykorzystaniu w konstrukcji wysokiej jakości elementów fluorytowych firmy Canon występowanie aberracji chromatycznej zostało zredukowane do minimum. Oprócz soczewki fluorytowej użyto również elementów UD, zapewniając tym samym wysoką jakość rejestrowanego obrazu, wysoki kontrast i naturalne oddanie kolorów w całym zakresie ogniskowych. Opatentowane powłoki soczewek firmy Canon zaprojektowane specjalnie dla fotografii cyfrowej - SubWavelength Structure Coating (SWC) i Super Spectra Coating umożliwią zmniejszenie efektów zjawy i flary powodowanych przez odbicia wewnętrzne. Powłoki zmniejszają te odbicia pozwalając uzyskać wyraźne obrazy bez zniekształceń. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii jakość obrazu nie zmienia się przy użyciu extendera.

Stałe światło f/4 pozwala na użycie szybkiej migawki, natomiast najnowszy układ stabilizacji obrazu (IS) umożliwia zastosowanie dłuższych czasów naświetlania (nawet do 4 stopni) bez potrzeby wykorzystania statywu. Nowy "tryb 3" stabilizatora obrazu idealnie nadaje się do dokumentowania akcji, a w szczególności do fotografii wykorzystującej panoramowanie, gdyż aktywuje system stabilizacji obrazu dopiero w trakcie ekspozycji. To funkcja idealna dla fotografów sportowych, którzy często mają tylko ułamek sekundy na wykonanie zdjęcia.
Skuteczne, elastyczne ustawianie ostrości.

Obiektyw EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x posiada pionierski ultradźwiękowy silnik ustawienia ostrości (USM), który gwarantuje ciche i szybkie ustawienie AF z możliwością dokładnego ręcznego doostrzenia. Tryb zasilanego ustawienia ostrości (PF) zwiększa możliwości podczas filmowania lustrzankami EOS-1D C lub EOS-1D X, umożliwiając operatorom kontrolę ostrości w jednej z dwóch prędkości, poprzez obrót pierścienia lub na zaprogramowaną odległość.

Najwyższa jakość wykonania
Obiektyw EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x jest odpowiedzią na oczekiwania zawodowców zarówno co do jakości obrazu, jak
i wszechstronnego zakresu zoom. Jest to konstrukcja najwyższej klasy, która spełnia wysokie standardy renomowanej serii obiektywów L firmy Canon.
 

EF 200-400mm f/4L IS USM Extender 1.4x posiada mocną magnezową obudowę. Pomimo wbudowanego extendera 1.4x obiektyw ma podobną wagę do modeli o porównywalnych parametrach. Fluorytowe powłoki na przedniej i tylnej soczewce zmniejszają prawdopodobieństwo zabrudzenia i ułatwiają czyszczenie. Dzięki temu, że konstrukcja jest odporna na kurz i wodę obiektyw może pracować w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Kombinacja wspaniałej optyki, wszechstronności zastosowań, wagi i mocnej konstrukcji sprawia, że obiektyw może być podstawowym i niezbędnym narzędziem pracy każdego fotografa sportu i dzikiej przyrody.

Obiektywy serii L charakteryzują się najwyższą jakością, spełniającą oczekiwania profesjonalistów. Odporne są na złe warunki atmosferyczne i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Występują w kolorach jasno-szarym i czarnym, a na ich końcu umieszczona jest czerwona linia otaczająca obudowę. Obiektywy serii L są wykonane z materiałów odpornych na ścieranie, a wewnętrzne mechanizmy zrobiono z wytrzymałych metali. W obiektywach tej serii są stosowane specjalne szkła fluorytowe najlepiej redukujące współczynnik aberracji chromatycznej.

Wymiary:

walizka 30/25/65

karton 40/40/70

Oznaczenia L EF IS USM Extender
Ogniskowa [mm] 200-400
Przysłona [f/] 4
Budowa 25 elementów w 20 grupach (33/24 z konwerterem)
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm] 180
Średnica filtra [mm] 52
Waga [g] 3620
Wymiary (średnica x długość) [mm] 128x366
Zestaw zawiera zestaw producenta : obiektyw, osłona na obiektyw, uchwyt do statywu
Cechy produktu ogniskowa 200-400 mm; światło f/4.0; seria profesjonalna L przeznaczona dla najbardziej wymagających; mocowanie EF; wbudowany ekstender 1.4x zwiększający zakres zoom; 4-stopniowy optyczny stabilizator obrazu do pracy przy słabym świetle
Gwarancja 24 miesiące

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl