facebook
Obiektywy do bezlusterkowców
2999
PLN
Obiektyw Sony 35 mm F1.8 FE (SEL35F18F) - Przedsprzedaż

Obiektyw Sony 35 mm F1.8 FE (SEL35F18F) - Przedsprzedaż

  • nowość
Sony
Obiektyw Sony 35 mm F1.8 FE (SEL35F18F) - Przedsprzedaż
2 999,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
Dostępne wkrótce
Cechy produktu:
11 elementów w 9 grupach, niewielka waga 280g, minimalna odległość od obiektu 0,22m, ciche niezawodne śledzenie ostrości przy filmach i zdjęciach
Gwarancja:
24 miesiące Sony Polska
Zestaw zawiera:
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

19599

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Jasny obiektyw stałoogniskowy na każdą okazję

Ten kompaktowy, lekki obiektyw o stałej ogniskowej 35 mm do aparatów pełnoklatkowych to doskonała jakość nawet przy maksymalnej przysłonie F1.8 – od fotografii kulinarnej po krajobraz i reportaż. Szybki, dokładny, cichy autofokus oraz niezawodne śledzenie AF sprawiają, że sprawdza się świetnie przy filmach i zdjęciach.

Niewielki, lekki, pełnoklatkowy

Dzięki innowacyjnej konstrukcji optycznej ten obiektyw o dużej przysłonie waży zaledwie 280 g, ma średnicę 65,6 mm i długość 73 mm. Komfort użytkowania i niewielkie wymiar połączone z doskonałą jakością obrazu, to świetny wybór do fotografowania i filmowania. To obiektyw pełnoklatkowy, który świetnie pasuje do korpusów APS-C, dając odpowiednik ogniskowej 52,5 mm, idealnej do portretów i zdjęć.

 

Wysoka rozdzielczość zdjęcia przy maksymalnej przysłonie

W zaawansowanej konstrukcji tego obiektywu zastosowano soczewkę asferyczną która eliminuje aberrację i zapewnia wysoką rozdzielczość w całym kadrze.Można też korzystać z płynnego efektu bokeh, który dzięki 9-listkowemu, kołowemu mechanizmowi przysłony jest naturalnie miękki. Minimalna odległość ogniskowania 0,22 m i maksymalne powiększenie 0,24x sprawiają, że ten obiektyw jest bardzo dobry do fotografowania z małych odległości.

 

Wszechstronność i niezawodność w różnych sytuacjach

Wygodnie umieszczony przycisk blokady ostrości pozwala łatwo sterować trybami ustawiania ostrości, można też go przypisać do wielu innych funkcji dostępnych w menu aparatu. Obiektyw ma też przełącznik trybu ostrości pozwalający na szybką zmianę między ręcznym a automatycznym ostrzeniem. Konstrukcja odporna na kurz i wilgoć zapewnia niezawodność w trudnych warunkach.

 

Ciche, niezawodne śledzenie ostrości przy filmach i zdjęciach

Mała głębia ostrości dostępna przy maksymalnej przesłonie F1.8 sprawia, że ostrość ma kluczowe znaczenie. Szybki czas reakcji, wysoka precyzja i niemal bezgłośna praca liniowego silnika systemu AF obiektywu zapewnia precyzyjną ostrość nie tylko w przypadku zdjęć, ale też filmów.

Mocowanie Sony E
Ogniskowa [mm] 35
Przysłona [f/] 1.8
Cechy produktu 11 elementów w 9 grupach, niewielka waga 280g, minimalna odległość od obiektu 0,22m, ciche niezawodne śledzenie ostrości przy filmach i zdjęciach
Gwarancja 24 miesiące Sony Polska
Zestaw zawiera obiektyw, dekielki, osłona p-słoneczna

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl