facebook
Obiektywy do bezlusterkowców
6839
PLN
Obiektyw Sony Distagon T* 35mm f/1.4 ZA Sony FE (SEL35F14Z.SYX) - Cashback Sony 450zł

Obiektyw Sony Distagon T* 35mm f/1.4 ZA Sony FE (SEL35F14Z.SYX) - Cashback Sony 450zł

Sony
Obiektyw Sony Distagon T* 35mm f/1.4 ZA  Sony FE (SEL35F14Z.SYX) - Cashback Sony 450zł
6 839,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cechy produktu:
obiektyw szerokokątny ZEISS do pełnoklatkowych matryc Powłoka przeciwodblaskowa ZEISS T* skutecznie osłabiająca poświatę Bezpośredni napęd silnikiem SSM — szybkie i dokładne nastawianie ostrości 9-listkowa przysłona kołowa: piękne rozmycie (bokeh) nieostr
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
obiektyw, Osłona (ALC-SH137), przykrywka, pokrowiec
Ocena:
(Ilość ocen: 3)
Kod produktu:

13907

  • Produkty powiązane
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Jasny, szerokokątny obiektyw ZEISS Distagon do aparatów z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu.

Obiektyw ZEISS Distagon o ogniskowej 35 mm i jasności F1,4 jest przystosowany do współpracy z pełnoklatkowymi matrycami obrazu. Doskonale sprawdza się przy fotografowaniu na co dzień oraz robieniu zdjęć krajobrazów. Ułatwia też fotografowanie z ręki w pomieszczeniach i w warunkach słabego oświetlenia, na przykład nocą. Przy szerszym otwarciu 9-listkowej przysłony kołowej uzyskuje się małą głębię ostrości, która ułatwia nadanie miękkiego wyglądu nieostrym fragmentom tła na zdjęciach portretowych, ślubnych itp. — lista tematów, które można utrwalić tylko bardzo jasnym obiektywem F1,4, jest naprawdę długa. Minimalna odległość od fotografowanego obiektu wynosi 30 cm, dlatego możliwe jest także fotografowanie kwiatów i podobnych obiektów.

Ostry obraz aż po same rogi kadru

Precyzyjna technologia zaawansowanych soczewek asferycznych Sony (AA) oraz powłoka ZEISS T gwarantują doskonałe parametry optyczne i nieprzeciętną rozdzielczość nawet w rogach kadru.

Do zdjęć w słabym świetle i uzyskiwania miękkiego wyglądu tła

Maksymalny otwór przysłony wynosi F1,4, dzięki czemu łatwiej jest uniknąć poruszenia zdjęcia w słabym oświetleniu. Połączenie dużej jasności z 9-listkową przysłoną kołową pomaga ponadto nadać piękny, miękki wygląd tłu obrazu.

Ciche i dokładne nastawianie ostrości przez silnik DDSSM

Silnik DDSSM (Direct Drive SSM — SSM z bezpośrednim napędem) cicho i dokładnie przemieszcza masywną grupę soczewek służących do ustawiania ostrości. Dzięki niemu optymalne rezultaty uzyskuje się nawet podczas fotografowania i filmowania przy minimalnej głębi ostrości.

Do filmów i fotografii

Do wyboru są dwa tryby pracy pierścienia ręcznej regulacji przysłony na obiektywie. Przy fotografowaniu wygodniej jest włączyć charakterystyczny klik, natomiast podczas nagrywania filmów zaletą będzie bezgłośne działanie.

Konfiguracja obiektywu

Produkty ZEISS słyną z jakości. Ten obiektyw został wyprodukowany i skalibrowany z przeznaczeniem do współpracy z urządzeniami Sony. Zastosowanie powłoki T przyczynia się do poprawy kontrastu i kolorystyki obrazu.

Oznaczenia Distagon T FE ZA
Ogniskowa [mm] 35
Przysłona [f/] 1,4
Budowa 12 elementów w 8 grupach
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm] 23
Stabilizacja brak
Średnica filtra [mm] 72
Waga [g] 630
Wymiary (średnica x długość) [mm] 112 x 78.5
Zestaw zawiera obiektyw, Osłona (ALC-SH137), przykrywka, pokrowiec
Cechy produktu obiektyw szerokokątny ZEISS do pełnoklatkowych matryc Powłoka przeciwodblaskowa ZEISS T* skutecznie osłabiająca poświatę Bezpośredni napęd silnikiem SSM — szybkie i dokładne nastawianie ostrości 9-listkowa przysłona kołowa: piękne rozmycie (bokeh) nieostr
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera obiektyw, Osłona (ALC-SH137), przykrywka, pokrowiec

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl