facebook
Obiektywy do bezlusterkowców
9498
PLN
Obiektyw Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM (SEL2470GM.SYX)- Cashback Sony 450zł

Obiektyw Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM (SEL2470GM.SYX)- Cashback Sony 450zł

Sony
Obiektyw Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM (SEL2470GM.SYX)- Cashback Sony 450zł
9 498,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cechy produktu:
ogniskowa: 24-70 mm jasność obiektywu: f/2.8 konstrukcja optyczna: 18 elementów w 13 grupach minimalna odległość ostrzenia: 30 cm rozmiar filtra: 82 mm silnik DDSSM (Direct Drive SSM) pokrycie soczewek powłokami Nano AR obudowa obiektywu zabezpieczona prz
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
obiektyw, osłona (ALC-SH141), przednia przykrywka obiektywu (ALC-F82S), tylna przykrywka obiektywu (ALC-R1EM), torba
Ocena:
(Ilość ocen: 4)
Kod produktu:

12755

  • Produkty powiązane
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Obiektyw Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM to idealna odpowiedź na potrzeby wymagającego użytkownika. Ten standardowy zoom z serii G Master oferuje dużą jasność w cały zakresie ogniskowych jak również zapewnia doskonałą rozdzielczość i piękny bokeh. Dzięki silnikowi DDSSM umożliwia szybkie i dokładne ostrzenie, a jego konstrukcja zabezpieczona przed wpływem kurzu i wilgoci pozwala korzystać z niego nawet w niesprzyjających warunkach. Sprawdzi się on idealnie w fotografii portretowej i krajobrazowej.

Seria G Master - doskonała technologia i najwyższa jakość konstrukcji

Obiektyw Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM należy do kolejnej generacji obiektywów zaliczanych przez jego producenta, Sony do serii G Master. Cechami charakterystycznymi tej grupy obiektywów jest doskonała jakość rejestrowanych obrazów i wysoki poziom technologiczny jeśli chodzi o konstrukcję samego obiektywu. Każdy z obiektywów tej serii, w tym Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM wyróżnia się takimi właściwościami jak wysoka rozdzielczość i odwzorowanie szczegółów obrazu, piękny efekt bokeh, szybkie i precyzyjne ostrzenie czy wreszcie konstrukcją odporną na czynniki takie jak wilgoć czy kurz dzięki czemu staje się niezawodnym narzędziem rejestracji obrazów w każdym miejscu i okolicznościach.

 

Budowa optyczna najwyższej klasy

Obiektyw Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM zawdzięcza swoje doskonałe możliwości specjalnie dobranym soczewkom, które pozwalają mu rejestrować obraz w wyrazisty i szczegółowy sposób. Pozwala na to zastosowana w nim soczewka XA (Extreme Aspherical) bardzo dobrą rozdzielczość i przyjemny dla odbiorcy efekt rozmycia tła. Istotną rolę pełni też soczewka ze szkła ED (Extra-low-Dispersion) o bardzo małej dyspersji oraz soczewka ze szkła Super ED które wpływają na redukcję abberacji chromatycznej i przyczyniają się do zarejestrowania pięknych obrazów o naturalnych barwach. Warto też wspomnieć o 9 listkowej przysłonie, która również wpływa na efekt bokeh jaki możemy otrzymać stosując ten obiektyw.  

 

Powłoki Nano AR i niezwykła jasność obiektywu

Zastosowana w obiektywie powłoka Nano AR niweluje nieporządane refleksy, które mogą powodować powstawanie niepotrzebnych odblasków. Dzięki temu otrzymujemy kontrastowy i czysty obraz także w ujęciach wykonywanych przy ostrym świetle. Istotną zaletą wyróżniającą ten obiektyw jest też stała jasność w pełnym zakresie ogniskowych co umożliwia uzyskiwanie dobrze naświetlonych zdjęć nawet w warunkach słabego oświetlenia. Wpływa to na uniwersalność obiektywu i możliwość jego wszechstronnego zastosowania.

Precyzyjne i szybkie ostrzenie

Ważnym elementem obiekywu Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM jest zastosowany w nim silnik DDSSM (Direct Drive SSM), który w precyzyjny i cichy sposób pozwala dokłanie ustawić ostrość tam gdzie jest ona porządana. Precyzja działania i płynność znajdą swoje zastosowanie także w filmowaniu z użyciem aparatu.

Wygoda i szybkość użytkowania

Funkcjami, które bezpośrednio wpływają na komfort codziennego użytkowania są: blokada zoomu zapobiegająca wysuwaniu się korpusu czy też przycisk blokady i zwalniania osłony, który zapewnia jej komfortową obsługę.

 

Niezawodność w każdych warunkach

Korpus obiektywu Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM został zaprojektowany w taki sposób aby można go było w pełni wykorzystać nawet w niesprzyjających warunkach. Dzięki konstrukcji zabezpieczającej go przed wpływem kurzu i wilgoci znajdzie on zastosowanie w każdej sytuacji.

Oznaczenia FE GM
Ogniskowa [mm] 24-70
Przysłona [f/] 2,8
Budowa 18 elementów w 13 grupach
Osłona przeciwsłoneczna tak(ALC-SH141)
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm] 38
Stabilizacja brak
Średnica filtra [mm] 82
Waga [g] 886
Wymiary (średnica x długość) [mm] 87.6 x 136
Zestaw zawiera obiektyw, osłona (ALC-SH141), przednia przykrywka obiektywu (ALC-F82S), tylna przykrywka obiektywu (ALC-R1EM), torba
Cechy produktu ogniskowa: 24-70 mm jasność obiektywu: f/2.8 konstrukcja optyczna: 18 elementów w 13 grupach minimalna odległość ostrzenia: 30 cm rozmiar filtra: 82 mm silnik DDSSM (Direct Drive SSM) pokrycie soczewek powłokami Nano AR obudowa obiektywu zabezpieczona prz
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera obiektyw, osłona (ALC-SH141), przednia przykrywka obiektywu (ALC-F82S), tylna przykrywka obiektywu (ALC-R1EM), torba

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl