facebook
z pamięcią flash
Panasonic HDC-SD200 + Kabel HDMI

Panasonic HDC-SD200 + Kabel HDMI

Panasonic
Panasonic HDC-SD200 + Kabel HDMI
Cechy produktu:
-
Gwarancja:
-
Zestaw zawiera:
kamera, akumulator, zasilacz, kabel komponentowy, kabel USB, kabel AV, kabel HDMI, pilot,
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

1441

  • Produkty powiązane
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie
Torby i pokrowce
Kamera High Definition Panasonic HDC-SD200 EGS wyposażona została w nowo opracowany system 3MOS, złożony z trzech matryc, który do tej pory był rozwiązaniem stosowanym w profesjonalnych kamerach wideo. System ten zapewnia wysoką jakość zdjęć i filmów. Składa się on z trzech matryc o rozdzielczości 3.05 megapikseli co łącznie daje bardzo wysoką rozdzielczość 9.15 megapikseli. Pozwala to na rejestrowanie zdjęć o rozdzielczości 10.6 megapikseli (umożliwia też rejestrowanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości 8.3 megapikseli podczas jednoczesnego nagrywania filmu)

Dzięki nowo opracowanemu obiektywowi Leica Dicomar z 12-krotnym zoomem optycznym, model ten umożliwia wykonywanie zbliżeń w pełnej jakości HD. Funkcja iA (inteligentny tryb automatyczny) ze śledzeniem autofokusu ułatwia kręcenie filmów o wysokiej jakości.

Tryb iA automatycznie aktywuje przydatne funkcje podczas filmowania. Należy do nich nowa funkcja śledzenia autofokusu, która utrzymuje ostrość nawet poruszających się obiektów. Standardowy tryb automatyczny ustawia ostrość na obiekt, który znajduje się na środku ekranu, ale śledzenie autofokusu pozwala użytkownikowi ustawić ostrość również na obiekt w pobliżu krawędzi. W tym celu wystarczy dotknąć obiektu na ekranie. Śledzenie autofokusu utrzymuje ostrość nawet wtedy, gdy filmowana osoba poruszy się albo odwróci twarz od kamery, więc obraz jest rejestrowany z optymalnymi ustawieniami AF/AE (automatycznej ostrości i ekspozycji).

W zaawansowanym systemie O.I.S. Panasonic czujniki żyroskopowe wykrywają drżenie ręki i wyrównują obiektyw wzdłuż osi optycznej, dzięki czemu obraz zawsze pozostaje ostry. Dzieje się to w imponującym tempie 4000 razy na sekundę. Użytkownicy uzyskują klarowny, ostry obraz nawet podczas filmowania z daleka w dużym powiększeniu, gdzie drżenie ręki zwykle jest poważnym problemem. Kamera może rejestrować fotografie o rozdzielczości 10.6 megapikseli i oferuje dwa tryby przeznaczone specjalnie do robienia zdjęć: tryb 1 i tryb 2. W trybie 1 (domyślnym) oś optyczna jest regulowana nieustannie. Tryb ten zapewnia ostry obraz na wyświetlaczu nawet podczas powiększania, aby ułatwić kadrowanie. Natomiast w trybie 2 oś optyczna jest korygowana w momencie naciśnięcia migawki, co zapewnia jeszcze lepszą stabilizację obrazu.

Ekran dotykowy o wielkości 2.7 cala i rozdzielczości 230 400 pikseli umożliwia wybieranie wyświetlonych ikon przez dotknięcie ich opuszkiem palca.

Funkcja Auto Power LCD automatycznie reguluje jasność ekranu LCD, aby dostosować go do warunków filmowania. W ciemnych wnętrzach, na przykład w teatrze, jasność ekranu jest zmniejszana do 1/3 zwykłego poziomu, aby światło nie przeszkadzało innym widzom. W jasnych lokalizacjach pod otwartym niebem ekran staje się dwa razy jaśniejszy niż normalnie, aby ułatwić obserwację wyświetlanego obrazu. Możliwa jest również ręczna regulacja.

Funkcja szybkich zdjęć seryjnych umożliwia zrobienie do 50 kolejnych zdjęć o rozdzielczości 0.9 megapiksela w ciągu sekundy albo 180 kolejnych zdjęć w ciągu mniej więcej 3.6 sekundy. Można użyć jej do przeanalizowania zamachu kijem golfowym, uderzenia rakietą tenisową albo innego ruchu. Pozwala też na uzyskanie dobrych zdjęć szybko poruszających się obiektów. Użytkownik może wykonać serię fotografii, a następnie zachować najlepsze i usunąć pozostałe.

Bardzo mała i lekka kamera cyfrowa rejestrujący obraz na kartach pamięci SD/SDHC, obsługująca standard AVCHD. Model wyposażono w matrycę 3MOS 9.15 megapikseli, wysokiej jakości obiektyw Leica Dicomar z 12-krotnym zoomem optycznym, optyczny stabilizator obrazu i szerg funkcji ułatwiających filmowanie.

Kompaktowa i lekka kamera o wysokiej rozdzielczości za pomocą której można rejestrować obraz na karcie pamięci SDHC/SD. Ponieważ nie zawiera żadnego mechanizmu napędowego jest bardzo odporna na wstrząsy. Wyposażona w system Advanced O.I.S. oraz obiektyw Leica Dicomar co zapewnia doskonałą klarowność i ostrość obrazu. Obsługuje format AVCHD i nagrywa z pełną rozdzielczością 1920x1080, czyli z najwyższą możliwą jakością obrazu Full HD.

Efektywna liczba pikseli - tryb kamera [mln] 6.21
Efektywna liczba pikseli - tryb aparat [mln] 7.95
Rozmiar matrycy [cale] 3 x 1/4.1
Typ matrycy 3MOS
Nośnik danych - na film SD, SDHC
Nośnik danych - na zdjęcia SD, SDHC
Nagrywanie w rozdzielczości HD tak
Ogniskowa kamery (ekwiwalent dla 35mm) [mm] 44.9-539 mm (16:9) 41.3-496 mm (3:2)
Ogniskowa aparatu (ekwiwalent dla 35mm) [mm] 40.8-490 mm (16:9), 45.0-540 mm (4:3)
Jasność obiektywu [f/] 1.8-2.8
Średnica filtra [mm] 43
Zoom optyczny 12x
Zoom cyfrowy 700x
Stabilizacja obrazu optyczna
Rozmiar LCD [cale] 2.7
Rozdzielczość LCD [piksele] 230 400
Jasność LCD automatyczna regulacja
Dotykowy LCD tak
Menu w języku polskim tak
Wizjer brak
Autofokus AF tak
Zdjęcia tak
Rozdzielczość zdjęć 7.95 mpi (3:2), 7.53 mp (16:9)
Migawka 1/25-1/8000 s
Balans bieli auto, we wnętrzu, we wnętrzu, słonecznie, pochmurno, ust. własne
Nocne nagrywanie 1 lux
Lampa tak
Dźwięk Dolby Digital 5.1
Złącza USB 2.0, AV, S-Video, HDMI
Zasilanie akumulator litowo-jonowy
Wymiary (szer. x gł. x wys.) [mm] 68 x 68 x 132
Waga [g] 335
Zestaw zawiera kamera, akumulator, zasilacz, kabel komponentowy, kabel USB, kabel AV, kabel HDMI, pilot,

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl