facebook
Projektory
15199
PLN
Projektor Canon XEED SX7 Mark II

Projektor Canon XEED SX7 Mark II

Projektor Canon XEED SX7 Mark II
Cechy produktu:
-
Gwarancja:
-
Zestaw zawiera:
-
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

5949

  • Opis produktu
  • Opinie
Doskonała jasność. Idealne szczegóły.

Najwyższa jakość obrazu
W dobie zaciętej rywalizacji biznesowej profesjonalne przygotowanie prezentacji to za mało: trzeba ją jeszcze przedstawić i wyświetlić tak, aby zostawić konkurencję daleko w tyle. Właśnie w tej dziedzinie projektor XEED SX7 Mark II nie ma sobie równych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii LCOS wyświetla perfekcyjny, nieskazitelnie czysty obraz charakteryzujący się zerowym odstępem pomiędzy pikselami. Rozdzielczość macierzysta SXGA+ (1400 x 1050 pikseli) zapewnia wierne odwzorowanie tekstu, grafiki i ruchomych obrazów.

Wysoka jasność obrazu w każdych warunkach
Projektor zapewnia wyraźny i jasny obraz nawet w przypadku wyświetlania prezentacji w dużych pomieszczeniach lub w miejscach o jasnym oświetleniu otoczenia. Dzięki wyjątkowo dużej jasności (4000 lumenów), wysokiej trwałości lampy AC i zastosowaniu systemu optycznego AISYS firmy Canon obraz charakteryzuje się niezmiennie doskonałymi parametrami.

Żywe kolory, głębokie odcienie czerni
Kolejną zaletą systemu optycznego AISYS firmy Canon jest wysoki współczynnik kontrastu, wynoszący 1000:1. Pozwala on uzyskać głębokie odcienie barw oraz intensywną czerń w ciemnych obszarach obrazu, potęgując doznania widzów.

Swoboda w wyborze miejsca ustawienia projektora
Dzięki zastosowaniu wyposażonego w mechanizm napędowy szerokokątnego obiektywu marki Canon o 1,7-krotnym współczynniku zbliżenia nawet duże obrazy można wyświetlać z niewielkiej odległości od ekranu, co pozwala ustawić projektor niemal w dowolnym miejscu. Projektor można obsługiwać za pomocą panelu sterowania lub pilota. Obiektyw pokryto specjalną powłoką zapobiegającą odbiciom światła i powstawaniu efektu zjawy.

Coś dla profesjonalistów: tryb ZDJĘCIE
Oddzielny tryb „Zdjęcie”, w którym tonacja kolorów i jasność oświetlenia w otoczeniu są automatycznie rozpoznawane i uwzględniane, zapewnia niespotykanie wierne odwzorowanie kolorów na zdjęciach wyświetlanych w każdych warunkach oświetleniowych. Ponadto w projektorze są dostępne profesjonalne tryby wyświetlania obrazu: Adobe RGB i sRGB.

Prosta konfiguracja automatyczna
Konfiguracja urządzenia jest szybka i prosta. Realizowane automatycznie funkcje regulacji ostrości, korekcji kolorów wyświetlanego obrazu, korekcji trapezowej w pionie i wyboru źródła sygnału gwarantują optymalne skonfigurowanie parametrów roboczych urządzenia za pomocą jednego przycisku.

Niemal bezgłośna praca
Dostępny w urządzeniu tryb cichy zapewnia jego niemal bezgłośną pracę, ponieważ hałas wytwarzany przez wentylator maleje do poziomu zaledwie 32 dBA. Dzięki temu uczestnikom prezentacji nie przeszkadza uciążliwy szum i mogą w pełni skupić się na jej treści.

Zgodność ze standardem HD Ready
Projektor jest oznaczony logo HD Ready, co oznacza, że potrafi wiernie odwzorowywać obrazy o rozdzielczości High Definition (HD). Obsługa rozdzielczości HD w połączeniu z zastosowaniem złącza DVI (Digital Visual Interface) zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu. Dzięki obsłudze standardu HDCP projektor może odtwarzać zaszyfrowaną zawartość cyfrową.

Opcjonalny moduł sieciowy
Za pomocą opcjonalnego modułu sieciowego RS-NA01 projektor można podłączyć do sieci Ethernet, aby uzyskać dostęp do funkcji zdalnego monitorowania i sterowania.

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl