facebook
Aparaty cyfrowe lustrzanki komis
1200
PLN
Sony A700 + Grip |17675|

Sony A700 + Grip |17675|

Sony
Sony A700 + Grip |17675|
1 200,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cechy produktu:
Gwarancja:
30 dni
Zestaw zawiera:
aparat, ładowarka, akumulator, pasek na szyję, grip
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

17675

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Aparat w stanie dobrym, w komplecie oryginalny grip, ładowarka, 2x akumulator oraz pasek na szyję. Gwarancja 30 dni.

Duże możliwości lustrzanki A700 są w pierwszym rzędzie zasługą zupełnie nowego przetwornika obrazu Exmor CMOS o efektywnej rozdzielczości 12.24 megapiksela. Zastosowana w nim oryginalna technologia „kolumnowego” przetwarzania analogowo-cyfrowego gwarantuje dużą szybkość działania i wysoką jakość obrazu. Układy półprzewodnikowe Sony najnowszej generacji i zaawansowane techniki przetwarzania sygnału znajdują odzwierciedlenie w wyjątkowej czystości, ostrości i Szczegółowości obrazu, jak również w bogatej, naturalnej kolorystyce, przejściach tonalnych i teksturach. Po raz pierwszy w lustrzance cyfrowej do przetwarzania analogowo-cyfrowego w czujniku ExmorCMOS wykorzystano dedykowane przetworniki, znajdujące się blisko poszczególnych elementów matrycy. Przetwarzanie A/D jest poprzedzone usuwaniem z sygnału zakłóceń analogowych. Kolejny, układowy blok redukcji zakłóceń oczyszcza sygnał cyfrowy. Konsekwencją takiego rozwiązania jest wyjątkowa odporność sygnału cyfrowego na zewnętrzne szumy i zakłócenia, które mogą poważnie pogarszać sygnały analogowe w innych przetwornikach.

Maksymalna czułość lustrzanki A700 wynosi ISO 6400, co pozwala na swobodne wykonywanie zdjęć sportowych i dynamicznych wydarzeń. W świetle zastanym można także uchwycić klimat wnętrz i wykonać portrety bez zakłócania spokoju fotografowanej osoby.

Wbudowany w korpus aparatu mechanizm stabilizacji obrazu Super SteadyShot współpracuje z pełną gamą obiektywów Sony. Dzięki zwiększeniu efektywności osłabiania drgań Użytkownicy nowego korpusu będą mogli wydłużyć ekspozycję o dalsze pół stopnia, niezależnie od nastawionej ogniskowej. Efekt kompensacji odpowiada wydłużeniu czasu otwarcia migawki o 2,5 do 4 stopni EV (zależnie od obiektywu, ustawień aparatu i warunków fotografowania). Pozwala to zasadniczo zmniejszyć ryzyko poruszenia zdjęcia w warunkach, w których normalnie nie obyłoby się bez statywu albo lampy błyskowej.

Pewność działania autofokusa ma podstawowe znaczenie dla każdego, kto poważnie traktuje fotografowanie. W prezentowanym modelu działanie 11-polowego systemu AF w wielu typowych sytuacjach radykalnie poprawiają dwa nowe czujniki krzyżowe. Dodatkowy czujnik zwiększa dokładność autofokusa przy Używaniu obiektywowa o jasności co najmniej F2.8. Skrócił się również czas wyznaczania odległości od obiektu i nastawiania ostrości. Przy niedostatecznym oświetleniu lub słabym kontraście automatycznie włącza się czerwone światło wspomagające autofokus, które pomaga w nastawieniu ostrości.

Nowy, intuicyjny system obsługi „Quick Navi” zapewnia szybkość i wygodę użycia aparatu przy fotografowaniu pod presją czasu, gdy nie ma warunków na zmianę ustawień w menu. Do wybierania ustawień wykorzystuje się wygodny joystick oraz ikony pojawiające się na 3-calowym wyświetlaczu o fotograficznej jakości. Niektóre parametry można regulować bezpośrednio, bez ich wyszukiwania w menu niższego poziomu. Dla większej wygody pracy użytkownik ma do dyspozycji trzy schowki pamięci, w których może zapisać zestaw 28 ustawień aparatu, aby później błyskawicznie je przywrócić. Na korpusie znajduje się ponadto osobny przycisk o programowalnym działaniu. Można do niego przypisać często Używaną funkcję, na przykład zmianę czułości ISO lub ustawienia balansu bieli.

Nowy model lustrzanki Sony wyposażony jest w osobne gniazda na karty pamięci Memory Stick Duo i CompactFlash. W gnieździe Memory Stick Duo można Używać kart Memory Stick Duo i Memory Stick PRO Duo, jak również nowych kart Memory Stick PRO-HG Duo o dużej szybkości transmisji. Gniazdo CompactFlash jest zgodne z nowym standardem UDMA (Ultra Direct Memory Access) 300x, dzięki czemu jedyne ograniczenie przy rejestracji obrazów w trybach JPEG i standard stanowi pojemność karty pamięci.

Gwarancja 30 dni
Zestaw zawiera aparat, ładowarka, akumulator, pasek na szyję, grip

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl