facebook

Drodzy klienci!

W związku z wystawieniem się naszej firmy na targach Film Video Foto w Łodzi (23-25.05) na stoiku D34, nasz sklep stacjonarny będzie zamknięty.
Zapraszamy na nasze stanowisko targowe w Hali Expo, lub od poniedziałku 27.05 do naszej siedziby w Pabianicach. Wszystkie zamówienia składane w naszym sklepie internetowym będą realizowane od poniedziałku 27.05.

Za utrudnienia przepraszamy.
Pozdrawiamy Fotoaparaciki.pl

Stabilizatory
2399
PLN
Stabi stabilizator Stabi-fly line​

Stabi stabilizator Stabi-fly line​

Stabi-fly
Stabi stabilizator Stabi-fly line​
2 399,00 zł
out_of_stock
Dostępność
Brak - zapytaj kiedy będzie
Cechy produktu:
-
Gwarancja:
-
Zestaw zawiera:
-
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

7008

  • Produkty powiązane
  • Opis produktu
  • Opinie

Stabi-fly line przeznaczony jest do współpracy z kamerami i aparatami o wadze do 6 kg.

Bardzo szybka, beznarzędziowa regulacja przeciwagi, możliwość przsuwania przegubu wzdłuż sleda sprawia, że kalibracja urządzenia przebiega błyskawicznie.

Precyzyjna regulacja przesuwu kamery przód-tył / lewo-prawo za pomocą pokręteł


Stabilizator tzw. "sled prosty" przeznaczony głównie do pracy z kamizelką i ramieniem dla kamer i aparatów do 6 kg wagi.

Przeciwwaga wysuwana teleskopowo, z możliwością podłączenia monopodu stabi-fly lub stopki do postawienia na płaskiej powierzchni.Wyposażony w kabel sygnału wideo wewnątrz oraz gniazda "chinch".
 
Bardzo lekka, ale wytrzymała konstrukcja - 2kg z ciężarkami (1 kg bez ciężarków).


Współczesna technika filmowa pozwala na rejestrację obrazu w bardzo dobrej jakości. Dzisiejsze kamery wiele "potrafią", a postęp w tej dziedzinie jest znaczny. Również sposób realizacji zdjęć filmowych dzięki technice i rozwojowi jest inny - lepszy. Wszystko to zwiększa oczekiwanie widza, który nie zadowoli się już ujęciami statycznymi, albo w ruchu gdy obraz się" porusza". Dzisiejsi operatorzy i realizatorzy zdjęć wiedzą, że dziś dobra kamera to nie wszystko. Aby film nabrał "życia" potrzebny jest ruch kamery podczas ujęć filmowych, ale tylko ruch płynny, stabilny. Do tego celu służą stabilizatory kamer potocznie zwane " steadicamy",
 Aby sprostać oczekiwaniom licznej rzeszy operatorów korzystających z kamer o niskiej wadze powstał produkt wygodny, lekki, solidny, idealny dla kamer o wadze do 6kg.
Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu tego typu urządzeń oraz poznanie potrzeb rynku pozwoliło opracować firmie Stabi, system bardzo funkcjonalny o nazwie "STABI-fly".

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl