facebook
Archiwum
425
PLN
Statyw Benro A-2970F / A-297 M8

Statyw Benro A-2970F / A-297 M8

Benro
Statyw Benro A-2970F / A-297 M8
425,00 zł
out_of_stock
Dostępność
Brak - zapytaj kiedy będzie
Cechy produktu:
Zastosowane komponenty karbonowo magnezowe zredukowały wagę o 30%, zapewniając wciąż doskonałą stabilność statywu.
Gwarancja:
7 lat
Zestaw zawiera:
statyw,pokrowiec
Ocena:
(Ilość ocen: 9)
Kod produktu:

3362

  • Produkty powiązane
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Statywy Benro serii HVC FLEXPOD, oferują opatentowane wielofunkcyjne kolumny centralne, które umożliwiają ustawienie kolumny centralnej zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.

W standardowej pozycji pionowej, kolumna znajduje się w korpusie statywu, tak aby środek ciężkości umiejscowiony był centralnie ( jest to niezbędne dla bezwibracyjnej fotografii i równomiernego rozłożenia masy). W pozycji pionowej, pozwala na dowolne ustawienia aparatu w ciasnych lub trudno dostępnych miejscach. Zapewnia on również doskonałe warunki do fotografowania płaskorzeźb oraz podobnych obiektywów. Statywy serii HVC FLEXPOD posiadają wszystkie możliwości statywów karbonowych serii C oraz statywów aluminiowych serii A. Jest to doskonały wybór dla studia lub terenowego fotografowania.


Komponenty magnezowe:
Zastosowane komponenty karbonowo magnezowe zredukowały wagę o 30%, zapewniając wciąż doskonałą stabilność statywu. 

Super niski kąt fotografowania:

Statyw Benro zapewniając wszechstronność ustawień, pozwala na uzyskanie super niskiego kąta fotografowania, poprzez ustawienie kolumny centralnej w pozycji poziomej.

Materiały sekcji nóg:
W konstrukcji nóg użyto ulepszonych aluminiowych rurek o grubości 1,2mm, skonstruowanych tak, aby maksymalnie zwiększyć nośność statywu.

Regulacja kątów nóg:
Statywy Benro posiadają regulowane ustawienia kątów nóg, aby ułatwić ustawienie statywu na nierównym podłożu. Każda noga może być ustawiona niezależnie pod kątem 24,55 lub 80 stopni.

Wymienne zakończenia nóg:

Możliwość wymiany gumowych zakończeń nóg na kolce ze stali nierdzewnej (dostępne osobno), pozwalające na stabilne ustawienie statywu w różnych warunkach ( dostępne w zestawie z każdym statywem C serii M8 )

Pokrętło blokady kolumny:

Konstrukcja pokrętła pozwala na ustawienie kolumny zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, co pozwala na jeszcze większą swobodę w robieniu zdjęć.

Piankowy uchwyt:
Statyw posiada uchwyt z pianki NBR ( Nitro Butadien), który zapewnia wygodny i pewny uchwyt. W zimie działa jak izolator pomiędzy zimnym statywem, a dłońmi użytkownika.

System zatrzaskowy blokowania sekcji nóg:
najnowszy inżynierski plastikowy zatrzask blokujący spotyka się z dobrymi ocenami w liście wybitnych cech- łatwa obsługa, płynność, wytrzymałość i wiele innych.

Dane techniczne:

Sekcje
Max. D
(mm)
Min. D (mm)
Max. H (mm)
Normal H (mm)
Min. H (mm)
Zlozony (mm)
Waga (kg)
Max. udzwig (kg)
3
28
20
1748
1470
390
665
2.3
10
Cechy produktu Zastosowane komponenty karbonowo magnezowe zredukowały wagę o 30%, zapewniając wciąż doskonałą stabilność statywu.
Gwarancja 7 lat
Zestaw zawiera statyw,pokrowiec

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl