facebook
Obiektywy
99
PLN
Wypożyczenie Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 7-14 mm f/2.8 PRO

Wypożyczenie Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 7-14 mm f/2.8 PRO

Olympus
Wypożyczenie Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 7-14 mm f/2.8 PRO
99,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cechy produktu:
Wypożyczenie na 1 dzień - 99 zł wypożyczenie na 2 dni robocze lub weekend (sobota i niedziela) - 179 zł
Gwarancja:
Zestaw zawiera:
Wypożyczenie : obiektyw
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

14971

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

 

Wypożyczenie :

 

 

 

Olympus M.Zuiko Digital ED 12-40 mm f/2.8 Pro

 

 

 

 

 

Wypożyczenie na 1 dzień - 99 zł
wypożyczenie na 2 dni robocze lub weekend (sobota i niedziela) - 179 zł


Wypożyczenie obiektywu możliwe jest po pozostawieniu zastawu w wysokości 50% wartości sprzętu (2600zł) lub pozostawieniu w zastaw sprzętu o takiej wartości i podpisaniu umowy wypożyczenia.

tel. 42-215-74-31 lub 500-020-150

e-mail: marcin@fotoaparaciki.pl

 

M.ZUIKO DIGITAL ED 7-14 mm f/2.8 PRO to obiektyw klasy PRO doskonale sprawdzający się w każdej sytuacji gdzie wymagany jest duży kąt widzenia. Będzie świetnym rozwiązaniem do fotografii pejzażowej, przyrodniczej, reporterskiej czy architektury. Dzięki dużej jasności sprawdzi się również w słabo oświetlonych miejscach, np. w fotografii wnętrz.

 

Profesjonalna jakość optyki

Konstrukcję obiektywu stanowi 14 elementów w 11 grupach. Aby uzyskać najwyższą jakość zastosowano 2 asferyczne soczewki ED, 1 DSA  (Dual Super Aspherical), 1 asferyczną, 3 Super ED, 1 ED  oraz 2 soczewki HR (High Refractive). Pozwoliło to na zminimalizowanie wad optycznych wynikających z tak trudnej konstrukcji zapewniając jednocześnie obraz najwyższej jakości nawet przy pracy pod światło.

 

Uszczelniana obudowa

Jak wszystkie obiektywy serii M.Zuiko PRO model ten został wykonany z najwyższej jakości materiałów i dokładnie uszczelniony umożliwiając użytkowanie w czasie deszczu, śniegu czy mrozu. W połączeniu z uszczelnianymi modelami serii OM-D nie musisz się martwić o warunki atmosferyczne, po prostu robisz zdjęcia.

Doskonała jasność f/2.8

Stała jasność w całym zakresie ogniskowych umożliwia wygodne fotografowanie w słabym oświetleniu a także (mimo bardzo dużego kąta widzenia) rozmycie tła. Idealnie sprawdzi się przy astrofotografii, zdjęciach w pomieszczeniach czy filmach w słabym oświetleniu.

Sprzęgło ustawiania ostrości

Obiektyw posiada sprzęgło ręcznego ustawiania ostrości umożliwiające szybkie przełączanie się z trybu AF na MF poprzez przesunięcie pierścienia ostrości w stronę korpusu aparatu. Nie wymaga to żadnych dodatkowych ustawień w menu aparatu.

Programowalny przycisk L-Fn

Przy podstawie obiektywu znajduje się przycisk L-Fn, który umożliwia natychmiastowe dokonanie zmiany na zaprogramowaną wcześniej funkcję. Masz więc do dyspozycji dodatkową funkcjonalność bez konieczności zagłębiania się w menu aparatu.

Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna

W zestawie z obiektywem znajduje się zintegrowana osłona przeciwsłoneczna chroniąc przed zbędnym światłem bocznym, obniżeniem kontrastu czy zabezpieczając przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Cechy produktu Wypożyczenie na 1 dzień - 99 zł wypożyczenie na 2 dni robocze lub weekend (sobota i niedziela) - 179 zł
Zestaw zawiera Wypożyczenie : obiektyw

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl