facebook
Wypożyczalnia
79
PLN
Wypożyczenie gimbal ręczny stabilizator MOZA AirCross Gudsen do bezlusterkowca + walizka

Wypożyczenie gimbal ręczny stabilizator MOZA AirCross Gudsen do bezlusterkowca + walizka

Moza
Wypożyczenie gimbal ręczny stabilizator MOZA AirCross Gudsen do bezlusterkowca + walizka
79,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
1-2 dni
Cechy produktu:
3×360 stopni pełnego obrotu pierwszy gimbal z funkcją Mimic Motion szybki, prosty i beznarzędziowy system montażu aparatu/kamery pozwala zaoszczędzić czas 1/4″ gwint w dolnej części rękojeści sterowanie z poziomu pilota (brak w zestawie) lub za pomocą apl
Gwarancja:
24 miesiące
Zestaw zawiera:
Gimbal MOZA AirCross Belka poprzeczna 3 x akumulatory 26350 Ładowarka na 4 akumulatory (kompatybilne modele: 26650, 26350, 18650, 18500, 17670, 14500, 16340, 17335) Wspornik obiektywu Kabel USB 3 x kable do podłączenia gimbala z aparatem (Canon, Sony, Pan
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

18379

 • Opis produktu
 • Dane techniczne
 • Opinie

Wypożyczenie : Gimbal ręczny stabilizator MOZA AirCross Gudsen na 1 dzień - 99 zł, na 2 dni robocze lub weekend (sobota i niedziela) - 149 zł 

Wypożyczenie sprzętu możliwe jest po pozostawieniu zastawu w wysokości 50% wartości sprzętu i podpisaniu umowy wypożyczenia.

tel. 42-215-74-31 lub 500-020-150

e-mail: sklep@fotoaparaciki.pl

Jesteś gotowy na tworzenie profesjonalnych produkcji filmowych? Z pomocą MOZA AirCross, 3-osiowym lekkim gimbalem jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Został zaprojektowany do pracy z bezlusterkowcami i aparatami cyfrowymi. Powala na tworzenie płynnych i stabilnych ujęć. Moza AirCross to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza AirCross to kompletny system sterowania aparatem.

Kompatybilność

Wszechstronny oraz interaktywny system, który został zaprojektowany z myślą o bezlusterkowcach i aparatach cyfrowych, by pomóc w realizacji płynnych ujęć. Pełnię swoich możliwości MOZA AirCross zaprezentuje z dedykowaną aplikacją na smartfona oraz pilotem.

Gimbal wyposażony został w szybkozłączkę ze standardem Manfrotto 501PL oraz bazę szybkiego montażu płytki typu Arca Swiss. Pozwala to na szybkie zdjęcie kamery lub lustrzanki z gimbala i zamocowanie sprzętu do innych urządzeń fotograficznych. Szybkozłączka umożliwia zdemontowanie sprzętu bez odkręcania płytki mocującej i założenie go na inną bazę lub głowicę.

Moza AirCross to pierwszy stabilizator na świecie wykorzystujący zaawansowane sterowanie za pomocą czujników żyroskopowych/akcelomerycznych. Ta kosmiczna technologia sprawia, że jest to jedyny gimbal z funkcją Mimic Motion Control czyli bezprzewodowe sterowanie gimbala za pomocą ruchu operatora (pilot dostępny osobno).

 

Gimbal posiada także takie możliwości jak Advanced Motion Timelapse, czyli pełne sterowanie kierunku oraz prędkości ruchu głowicy są w zasięgu ręki. Uruchom aplikację Moza Assistant i korzystaj z mnóstwa przydatnych i kreatywnych funkcji. Aplikacja umożliwia uruchomienie funkcji filmu poklatkowego, korygowanie parametrów, dokonanie kalibracji i bezprzewodowe sterowanie gimbalem. Moza AirCross pozwala na obrót każdej z osi o 360°. Dzięki tej funkcji aparat może tworzyć filmy z pełną panoramą 360°.

Moza AirCross wyróżnia połączenie prostoty obsługi z dostępnością zaawansowanych technologicznie funkcji. Na rękojeści zamocowano pojedynczy joystick, dzięki któremu będziemy w stanie kontrolować ruch i kierunek poruszania się każdej z osi wraz z zamocowanym aparatem.

Gimbal zapewnia pełny, 360-stopniowy obrót głowicy. Do zestawu dołączony jest uchwyt poprzeczny co znacznie zwiększa możliwości sprzętu. W rękojeści mieszczą się trzy akumulatory litowe o pojemności 2000 mAh, które umożliwiają pracę gimbala do 8 godzin. Płytka mocująca gimbala posiada wspornik obiektywu.

AirCross Moza

Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść MOZA AirCross pasuje idealnie do dłoni. Ciesz się bezpośrednią kontrolą, sterując gimbalem z rękojeści. Z poziomu rękojeści można włączyć i wyłączyć zasilanie, przełączać tryby, kontrolować kierunek i obrót gimbala oraz włączyć/wyłączyć nagrywanie w kompatybilnych aparatach.

MOZA AirCross jest kompatybilny z bezprzewodowym pilotem MOZA (brak w zestawie), umożliwiającym obsługę aparatu. Pilot może być zamontowany na belce poprzecznej, co pozwala na zdalne sterowanie gimbalem lub aparatem. Pilot wyposażony jest w precyzyjny joystick, intuicyjne przyciski do sterowania kamerą np. funkcja start / stop nagrywania, kontrolowania fokus'a oraz kontrolowanie ruchów gimbala. Pilot ma mocowanie na gwint 1/4” co umożliwia zamontowanie go na statywie, sliderze, boomie lub na innym sprzęcie z gwintem 1/4”. Zasięg maksymalny pilota to imponujące 50 metrów (zależnie od warunków może być mniejszy).

Tryby pracy

 • Tryb Follow Yaw (Pan): Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu (w kierunku prostopadłym do pionowej osi przecięcia).
 • Tryb Follow Yaw (Pan) - Pitch (Tilt): Kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu oraz w kierunku wychylenia góra - dół
 • Tryb blokady osi: blokuje osie obrotu w pozycji, w której został włączony.
 • Tryb odwrócony: Pozwala na trzymanie gimbala do góry nogami, rękojeścią do góry. Ten tryb jest odwróconą wersją trybu Follow Pan.

Cechy

 • 3×360 stopni pełnego obrotu
 • pierwszy gimbal z funkcją Mimic Motion
 • szybki, prosty i beznarzędziowy system montażu aparatu/kamery pozwala zaoszczędzić czas
 • 1/4″ gwint w dolnej części rękojeści
 • sterowanie z poziomu pilota (brak w zestawie) lub za pomocą aplikacji
 • belka poprzeczna dołączona do zestawu
 • Temperatura pracy gimbala -5℃ ~ 55℃
 • Waga walizki z całym wyposażeniem 4100g

W zestawie

 • Gimbal MOZA AirCross
 • 3 x akumulatory 26350
 • Ładowarka na 4 akumulatory (kompatybilne modele: 26650, 26350, 18650, 18500, 17670, 14500, 16340, 17335)
 • Wspornik obiektywu
 • Kabel USB
 • 3 x kable do podłączenia gimbala z aparatem (Canon, Sony, Panasonic)
 • Solidna walizka do bezpiecznego transportu i przechowywania

Silnik

Obsługa sterowania

Joystick

 • Jedno przyciśnięcie: Tryb Follow Yaw
 • Dwa przyciśnięcia: Tryb Follow Pitch(Tilt)-Yaw
 • Trzy przyciśnięcia: Tryb blokady osi
 • Cztery krótkie przyciśnięcia: Tryb Follow Roll

Przycisk włączania/wyłączania

 • Długie przytrzymanie (2 sekundy) Włącznie / wyłączenie gimbala
 • Jedno krótkie przyciśnięcie: Start/Stop nagrywania
 • Trzy krótkie przyciśnięcia: Powrót do położenia wyjściowego

Zastosowanie

Gimbal został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – jest to lekki i łatwy w użyciu stabilizator do lustrzanki lub bezlusterkowca. W połączeniu z bezlusterkowcem lub lustrzanką zapewnia płynne i stabilne ujęcia dla bardziej profesjonalnej kinematografii.  Moza AirCross to znacznie więcej niż tylko stabilizator aparatu. Motion for Emotion!Cechy produktu 3×360 stopni pełnego obrotu pierwszy gimbal z funkcją Mimic Motion szybki, prosty i beznarzędziowy system montażu aparatu/kamery pozwala zaoszczędzić czas 1/4″ gwint w dolnej części rękojeści sterowanie z poziomu pilota (brak w zestawie) lub za pomocą apl
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera Gimbal MOZA AirCross Belka poprzeczna 3 x akumulatory 26350 Ładowarka na 4 akumulatory (kompatybilne modele: 26650, 26350, 18650, 18500, 17670, 14500, 16340, 17335) Wspornik obiektywu Kabel USB 3 x kable do podłączenia gimbala z aparatem (Canon, Sony, Pan

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl