facebook
Sortuj wg
PRODUKTY ARCHIWALNE
 Stacja Pogodowa Technoline WS-9765-IT
Stacja Pogodowa Technoline WS-9765-IT

Wspaniała stacja pogody sterowana falami radiowymi. Wyświetla ona wewnętrzną i zewnętrzną temperaturę. Czas wyświetlany przez zegar jest bardzo precyzyjny, gdyż sterowany jest sygnałem radiowym (przekazywanie czasu następuje poprzez Cezowy Zegar Atomowy, który znajduje się w Fizyczno-Technicznym Urzędzie Federalnym w Brunszwiku, czas jest kodowany do postaci sygnału DCF77 i emitowany przez nadajnik długofalowy w Mainflingen koło Frankfurtu z zasięgiem około 1500 km).

Stacja Pogodowa Technoline WS-6810
Stacja Pogodowa Technoline WS-6810

Technoline WS 6810 posiada duże, wyraźne cyfry, które dzięki podświetleniu LED widoczne są nawet z dużej odległości. Oprócz wskazywania temperatury wewnętrznej i zewnętrznej, stacja posiada zegar sterowany sygnałem DCF-77, który można ustawić również manualnie. Zegar posiada dwa alarmy z funkcją drzemki.

Stacja Pogodowa Technoline WS-9140-IT
Stacja Pogodowa Technoline WS-9140-IT

Nowoczesna stacja pogody sterowna falami radiowymi dzięki czemu czas wyświetlany przez stację jest bardzo dokładny (przekazywanie czasu następuje poprzez Cezowy Zegar Atomowy, który znajduje się w Fizyczno-Technicznym Urzędzie Federalnym w Brunszwiku, czas jest kodowany do postaci sygnału DCF77 i emitowany przez nadajnik długofalowy w Mainflingen koło Frankfurtu z zasięgiem około 1500 km ). Urządzenie jest idealne do użytkowania w domu jak i w biurze.

Stacja pogodowa z zegarem Technoline WS-6720
Stacja pogodowa z zegarem Technoline WS-6720

Nowoczesna stacja pogody z zegarem kwarcowym oraz bezprzewodowym czujnikiem temperatury zewnętrznej niemieckiej firmy Technoline.

Stacja pogody Hama EWS-700 Biała
Stacja pogody Hama EWS-700 Biała

Stacja pogody EWS-700 : 2-częściowy zestaw zawierający stację bazową i bezprzewodowy czujnik zewnętrzny (zasięg: maks.100m; 433MHz).

Sklep internetowy Shoper.pl